reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

Judys - ty sie nic brakiem brzuszka nie martw ja z Matim tez długo nie mialam i nagle dosłownie w przeciągu kilku dni zrobila sie sporawa piłeczka. Wszyscy sie śmiali bo nic nic a tu nagle sobie balon pod bluske wsadziłam :rofl2:

gosheek, Sanya - brzuszki śliczne :tak::tak::tak: ja nie wiem do kogo mam bardziej podobny bo ja to mam swoją piłeczke z balona :-D
 
reklama
sanya kurde, ale Ty laska jesteś!!! głupie pytanie... ile ważyłaś przed ciążą? powiem Ci, serio, że wyglądasz meeeega seksownie! :-)
judyś moja znajoma, brzuszek dostała w 6 m-cy, prawie że z dnia na dzień, więc spoko. ale i tak widać maleństwo! :-)
gosheek bunio jak ta lala! :-)
ja poczekam do 20tc ze zdjęciem.
 
2013-04-11-313.jpgoto mój brzuch:)
 

Załączniki

  • 2013-04-11-313.jpg
    2013-04-11-313.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 100
ojjjj iryska widzę, że Ty też lasencja! dziewczyny czy Wy nie jadłyście przed ciążą, w i po?? hehe... same szczuplutkie!
o i przypomniało mi się zdjęcie galaxii i to jak mówiła, że tyle waży... nie wiem gdzie kobieto?? na zdjęciu tego napewno nie widać! chyba że masz 2 m wzrostu :-p

***
ps. i dopoatzryłam się na focie iryska ślicznego łóżeczka, jakie to?
 
reklama
Do góry