reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Hehehehe jaka Viola naburmuszona:-D
Beti tą wagą to się tak nie przejmuj, moja wczoraj ważyła 2098g, a dopiero było 28t1d ciąży. Ja liczę na to, że to usg się pomyliło :tak:

no ja wlasnie nie wiem co ona tak zła na kazdym zdjęciu..pewnie charakterek po mamusi mieć będzie bo z wyglądu cały tata;-)
a co do wagi to faktycznie to tylko wyliczenia na podstawie pomiarów wiec nie ma co panikowac.

Morkaale super brzuchal;)
 
reklama
Morka brzucholek super, za dużo fasolki zjadłaś czy co? ;-):-p:-)
Agbar stópka Twojego Synka jest przeurocza, zresztą ja to fetyszystka jestem ;-) Do tej pory rozczulają mnie stópki Olisia i jak tylko wywali je na wierzch to matka musi je z każdej strony wycałować ;-):-)
 
no ja wlasnie nie wiem co ona tak zła na kazdym zdjęciu..pewnie charakterek po mamusi mieć będzie bo z wyglądu cały tata;-)
a co do wagi to faktycznie to tylko wyliczenia na podstawie pomiarów wiec nie ma co panikowac.

Morkaale super brzuchal;)

Beti przeciez waga Twojej małej jak najbardziej w normie jest więc czym tu się strachać ;-)
 
hej dziewczynki . oto moja Violka w końcówce 31tc, waga-2kg i 38cm;-)

Beti urocza fotka, ale powazna minka:))
Waga tez super, moja chrzesnica wazyla na tym etapie 1950 i urodzila sie 3980.
Juz sie nie moge doczekac czwartkowego wieczora, tez bedziemy miec usg:)

Cudne dzieciaczki:tak: i brzusie też:-) To my dzisiaj:laugh2:

Morka piekny brzuszek, jaki zgrabniutki!!
 
Ostatnia edycja:
A to mój pierniczek:-)
 

Załączniki

  • img1.jpg
    img1.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 70
  • img002.jpg
    img002.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 77
reklama
tu moje malenstwo -pierwsza fotka z 14 tyg a druga z 25:) i z 20 fotka 3D
 

Załączniki

  • new-16.jpg
    new-16.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 33
  • 123958.jpg
    123958.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 40
  • 17092009787.jpg
    17092009787.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 50
Do góry