reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Anterix Kazimiera,co racja to racja...masz tak młodą buzię,że pewnie niejedna stara kwoka z pokolenia naszych babć pomyślała sobie,widząc Cię na ulicy,że świat schodzi na psy,jak takie dzieci mają dzieci :)

hahaha dobre:-D

Agatka super filmik
 
Oglądałam filmik z Oliwką w roli głównej i się popłakałam!!
Prześliczna jest!! I taka ruchliwa :tak:
Agatka gratuluję wspaniałej córci!! :-)
 
Tak jak obiecalam prezentuje moj brzuszek w trzech odslonach - to najmlodszy brzuszek na forum (razem z Ivi) - 27 tc 4 dni :) [suwaczek sie wciaz przestawia..]

Nie jest bardzo duzy, ale biorac pod uwage, ze jeszcze 5 tygodni temu nie bylo go prawie wcale to musze przyznac, ze przez ten ponad meisiac bardzo urosl.


Sylwkasz piekny szpiczasty brzuszek!!! No i na prawde wreszcie widac ze ciazowy:))) masz sie czym chwalic!:tak:

zAgatka piekna niunia!
Ja odliczam dni do usg, jeszcze 6:)
 
Super to usg z Oliwka:tak::tak: zazdroszcze takiej pamiątki, łądnie buzie pokazała i jaka ruchliwa:tak::tak: ja nawet nie wklejalam filmiku z mojego ostatniego usg bo było baardzo nudne, total bezruch, buzia zakryta, moze w pn sie uda:tak:
 
reklama
Do góry