reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

brzusie super, widać widać ;-) u mnie widać od jakiegoś miesiąca, teraz z dnia na dzień rośnie :-D a najśmieszniej wygląda jak próbóje wciągać go i wciąga się sama góra a dól taka pilka :-D
 
reklama
a czy wy tez zauważyłyście że jednego dnia brzuszek macie mniejszy, drugiego większy? u mnie czasem wieczorem jest aż taki :-D:-D (zdjęcie z niedzieli)
 
Ivi brzusio śliczny:tak::-) A mnie o tak wywaliło :szok:Dla porównania z 14tygodniem:-D
 

Załączniki

  • ;.JPG
    ;.JPG
    7 KB · Wyświetleń: 26
a czy wy tez zauważyłyście że jednego dnia brzuszek macie mniejszy, drugiego większy? u mnie czasem wieczorem jest aż taki :-D:-D (zdjęcie z niedzieli)

ja tez sie pochwale :-D
15 tydzien:

super...to ja porównuje,żeby pierworodki nie popadały w popłoch...moj brzuszek starszy o 4 dni od Patrysi:-)



:confused: hmmm w rzeczywistości bardziej go widać:-D:-D:-D


brzuszki super:-)MARGOLA poczekaj poczekaj jeszcze troche a może i nadgonisz jeszcze nas nic jeszcze nie jest powiedziane:tak:
 
ten mój okrągły wygląda tak "z dołu"


a jeśli chodzi o mój brzuszek to byłam w szoku że tak szybko mi wyskoczył, bo np moja mama dostała lekkiego brzuszka dopiero w 5 miesiącu!! wcześniej absolutnie nic po niej nie było widać (a jest jeszcze drobniejsza ode mnie)
 
Ivi brzusio śliczny:tak::-) A mnie o tak wywaliło :szok:Dla porównania z 14tygodniem:-D

Faktycznie niezla roznica!A niby czasowo nie az tak długa.
Mysle ze ja niedlugo tez bede miala taki, bo wkraczam w 19tydz.

hehe, zrobilam sobie suwaczek z innej strony i jest roznica 1 dzien, hmm trafilam wczesniej na suwaczek gdzie mi wyliczyli 18 tydz i 2 dni, widac kazda strona ma swoje przeliczniki:)

ten mój okrągły wygląda tak "z dołu"


a jeśli chodzi o mój brzuszek to byłam w szoku że tak szybko mi wyskoczył, bo np moja mama dostała lekkiego brzuszka dopiero w 5 miesiącu!! wcześniej absolutnie nic po niej nie było widać (a jest jeszcze drobniejsza ode mnie)


Wyglada imponująco!:tak:
To ja potem wkleje swoj:) W sumie to ja sie widze co dzien i mi sie wydaje ze niewiele sie zmienia, ale za tydz sie umowilam z kolezanką ktora mnie widziala jak bylam w 8tyg to stwierdzi czy widac duża roznice obiektywnym okiem:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny, wspaniałe brzuszki!!!:-D
Ja jestem w 15tyg i 0 brzuszka, jakbym w ciąży nie była! Już nawet chodzą ploty,że ja nie w ciąży...:-p Ale na pewno po pewnym czasie widać będzie... ;-)
 
Do góry