reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
jakoś tak nadal jest że waga stoi a brzuszek rośnie :tak:

u mnie najpierw to nawet spadła, a waga zaczęła iść w górę między 4,5 a 5 miesiącem, obecnie + 3 w porównaniu z wagą przed ciążą, a licząc schudnięcie na początku to + 6 kg.
Urósł brzuch, cycki i tyłek :-p

Anulka, brzusia sliczny, widac już że lokator malutki w nim mieszka :-)
 
no wlasnie jak wy liczycie wage tzn te co schudly?bo ja nie wiem jak liczyc czy wage sprzed ciazy czy juz po schudnieciu wtrakcie ciazy?
 
no wlasnie jak wy liczycie wage tzn te co schudly?bo ja nie wiem jak liczyc czy wage sprzed ciazy czy juz po schudnieciu wtrakcie ciazy?

Ja co prawda nie mam tego problemu, bo mimo ze wymiotowalam, to i tak nie chudlam, lecz tyłam, ale gybym chudla, to byl porównywala terazniejszy wynik z wagą sprzed ciązy, a jesli ktos schudl najpierw w I trymestrze 7kg, a potem przytyl 6 to waga wynosi -1:)
Mi latwo policzyc nadal + 4,7:)
 
wagę sie liczy raczej od tej spadkowej ja w 1 ciąży schudłam 5kg i liczyłam od tej co schudłam czyli jak miałam -5kg i potem -4kg to mówiłam że 1kg przybrałam :tak:
 
wagę sie liczy raczej od tej spadkowej ja w 1 ciąży schudłam 5kg i liczyłam od tej co schudłam czyli jak miałam -5kg i potem -4kg to mówiłam że 1kg przybrałam :tak:
Ja licze od tej, którą miałam na pierwszym ważeniu w ciąży (6 tydzień) - potem przez kolejne 2 miesiące schudlam 3 kg, a ostatnio 3 przytyłam, więc licze, że jestem na 0, a nie na 3+ (tak mam też w karcie ciązy wpisane, że liczą od pierwszej wagi w ciąży, a nie od spadku wagi):tak:
 
reklama
U mnie jest liczona waga od pierwszego ważenia się u gina i liczy mi poprostu od tamtej wagi co ile przybrało:tak:w pierwszej ciaży też tak miałam:tak:
 
Do góry