reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Mój wczorajszy brzucholek:tak:
prezentacja z boku:
img1716h.jpg


Z przodu:
img1721m.jpg


I malutka mieszkanka z palusiem w buzi:tak::
20855037.jpg


pozdrawiam:tak::tak::tak:

Piekny, okazały i zgrabny ciążowy brzuszek!!!
Pozazdroscic!

Malenstwo super!


Jesli chodzi o biust, to ja sie chetnie podziele i powróce do rozmiarów sprzed ciaży, z "duzego" A przeszlam na C i czuje sie z tym fatalnie!!!!!!:(
Chyba ze 2kg mam w cyckach, ciezko sie przyzwyczaic:(
Wspolczuje kobietom ktore startują z C lub D i tez im idzie w biust.
 
Ostatnia edycja:
Piekny, okazały i zgrabny ciążowy brzuszek!!!
Pozazdroscic!

Malenstwo super!


Jesli chodzi o biust, to ja sie chetnie podziele i powróce do rozmiarów sprzed ciaży, z "duzego" A przeszlam na C i czuje sie z tym fatalnie!!!!!!:(
Chyba ze 2kg mam w cyckach, ciezko sie przyzwyczaic:(
Wspolczuje kobietom ktore startują z C lub D i tez im idzie w biust.

Anulka: ale śliczny brzusio - ładnie widać go już-malutka ma gdzie pływać;-)Dzidzia tez słodka, aż się swojej nie moge doczekać co by zobaczyć:)

Golanda: Oj mi też ciążą, choć tylko leiutko sie powiększyły, ale w C mi za ciasno się robi i z przerażeniem myślę, że trzeba kupić D, ale mąż się napatrzeć nie może i ciągle podziwia:rofl2:.... do tego doczytałam w Mamo to ja (mam jakiś zapas starszych numerów i podczytuję), że najbardziej biust rośnie pod koniec ciąży czyli w 9. miesiącu i tuż po urodzeniu, jak mleczko się pojawia... Boziu jak napęcznieje do miseczki E to dopiero będę wyglądało...ehhh
 
Anulka: ale śliczny brzusio - ładnie widać go już-malutka ma gdzie pływać;-)Dzidzia tez słodka, aż się swojej nie moge doczekać co by zobaczyć:)

Golanda: Oj mi też ciążą, choć tylko leiutko sie powiększyły, ale w C mi za ciasno się robi i z przerażeniem myślę, że trzeba kupić D, ale mąż się napatrzeć nie może i ciągle podziwia:rofl2:.... do tego doczytałam w Mamo to ja (mam jakiś zapas starszych numerów i podczytuję), że najbardziej biust rośnie pod koniec ciąży czyli w 9. miesiącu i tuż po urodzeniu, jak mleczko się pojawia... Boziu jak napęcznieje do miseczki E to dopiero będę wyglądało...ehhh

agagsm prosze Cie nie strasz mnie z tym biustem w 9 miesiacy, bo mi chyba skora popeka w koncu :szok::szok::szok:
 
Anulka: ale śliczny brzusio - ładnie widać go już-malutka ma gdzie pływać;-)Dzidzia tez słodka, aż się swojej nie moge doczekać co by zobaczyć:)

Golanda: Oj mi też ciążą, choć tylko leiutko sie powiększyły, ale w C mi za ciasno się robi i z przerażeniem myślę, że trzeba kupić D, ale mąż się napatrzeć nie może i ciągle podziwia:rofl2:.... do tego doczytałam w Mamo to ja (mam jakiś zapas starszych numerów i podczytuję), że najbardziej biust rośnie pod koniec ciąży czyli w 9. miesiącu i tuż po urodzeniu, jak mleczko się pojawia... Boziu jak napęcznieje do miseczki E to dopiero będę wyglądało...ehhh


O matko jak to w 9tym:( mi juz z C tez sie wylewa:(((
Masakra, mam nadzieje ze po połroku od urodzenia znowu bede miec malutkie, bo wiecej niz 4-5 mies.nie zamierzam karmic.
 
O matko jak to w 9tym:( mi juz z C tez sie wylewa:(((
Masakra, mam nadzieje ze po połroku od urodzenia znowu bede miec malutkie, bo wiecej niz 4-5 mies.nie zamierzam karmic.
Na pewno się zmniejszy - ale nie wiem czy wróci do tego samego rozmiaru:rofl2:. Ja doświadczenia nie mam, ale mojej bratowej po ciąży i jak przestała karmić to owszem cofnęło się lekko, ale wcześniej miała miseczkę A (no bidulka biustu to ona nie miała) - a zostało jej B:-D Ale to pewnie indywidualna sprawa i każda ma inaczej...
Ja tylko mam nadzieję, że jak rośnie biust przez całą ciąże, to już w 9. miesiącu nie będzie szalał i się wyrywał z miseczek nooo
 
czytam o tym tu ,i w gazetach a jednak dalej mam watpliwości:tak::tak: podobno grunt to dobre nastawienie wiec musze je zmienić:tak:

Anulka, śliczny brzusio. Całkiem spory. Mieszkaniec przeuroczy.

Piersiami się nie przejmuj. Ja zawsze miałam małe - kilkakrotnie już pisałam. Karmiłam synka przez 13 miesięcy. Biust w pierwszej ciąży urósł mi najbardziej na początku, ale bez szaleństwa. Potem jeszcze kilka razy zmieniałam biustonosze, ale bardziej ze względu na wygodę niż wielkość. Wielkość naprawdę nie ma znaczenia - zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.;-)
 
reklama
Do góry