reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

U mnie 5 kg. na plusie, ale to tylko przez to, że muszę dużo leżeć:)

O rany, jakby mi przyszlo lezec, to bym chyba wazyla +10, bo ruszam sie wiecej chyba wiecej niz przed ciaza, jem tyle samo co przed a juz mam +4,7 wiec w sumie tyle samo co Ty. Chyba jest to jednak strasznie indywidualna sprawa organizmu.
 
reklama
a ja się martwiłam że tylko 3-4 kg na plusie :-) chyba tak naprawdę dopiero teraz zacznię się przybieranie :tak: A wrażenie mam jakby mi przybyło już z 14 :baffled:
 
A to nasza malutka córeczka :-) która nie lubi się fotografować dlatego tylko takie fotki:sorry2:...
 

Załączniki

  • IMG_0036.jpg
    IMG_0036.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 62
a ja się martwiłam że tylko 3-4 kg na plusie :-) chyba tak naprawdę dopiero teraz zacznię się przybieranie :tak: A wrażenie mam jakby mi przybyło już z 14 :baffled:
Ja się martwiłam, że waga się cofa, a ostatnio w ciągu jednego miesiąca +3 i wyrównałam wszystko co mi zleciało na początku ciąży. Teraz jak na siebie patrzę (a brzuszek rośnie ostatnio w sposób baaardzo widoczny) to zastanawiam się ile tym razem poszłam do przodu i cieszę się, że nia mam wagi w domu, bo pewnie ciągle bym sprawdzała - a wrażenie to mam, że mi nie kolejne 3, a przynajmniej 5 przybyło:szok: Chyba w PT na USG sobie na wagę stanę u mojej ginki żeby to sprawdzić;-)

A to nasza malutka córeczka :-) która nie lubi się fotografować dlatego tylko takie fotki:sorry2:...
No coś ty - ładnie ją widać. Słodziutka - taki fajny nosek ma:-D
 
Właśnie nie wiadomo mam nadzieje, że nie będzie miała po tatusiu (bo ma duży) dla dziewczynki to nie ładny taki aż...:szok::oo2:myślę, że po prostu ją lekarz źle uchwycił..., ponieważ na drugim tak nie widać, oby hehehe:huh:
 
Ja na razie ok. +2,5 kg, ale poniewaz cale zycie jestem za szczupla wciaz mam niedowage :} Nawet w ciazy ciezko mi przytyc heh.. no, ale mam nadzieje ze jeszcze wszystko przede mna i kiedys w koncu przytyje :o) Brzuszek tez ciagle minimalny..
 
reklama
Do góry