reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

Milionka, ślicznie pokazałaś postępy we wzroście Twojego brzuszka. Ja też muszę M poprosić by mnie sfotografował,bo ostatnio opuściłam się w zdjęciach.

Sunshine, Twój brzusio też uroczy, okrąglutki, w fajnej odsłonie :tak:
 
reklama
mój z dziś rana 25tc. 24tc.3dc..jpg:) raz w tyg.- w każdą środę robię sobię fotkę :) i też porównuję zmiany...
 
Ddaga, jak zwykle jestem pod wrażeniem Twojego kształtnego i ładnego brzuszka. I podziwiam regularność, ja robię fotki kiedy popadnie,może więc dlatego tak trudno będzie to porównać :tak:
 
śliczne domki :) mój też pokaźny, robię fotki raz w tygodniu :)
ale, jestem pod wrażeniem brzuszka Twoim malutka! wow, taki to miałam na początku ciąży :D
 
MALUTKA Ty nas tu nie wkręcaj że masz tam bobaska:-) chyba osobiście oblukam Ciebie hihihihi

wszystkie brzuszki czy małe czy duże są dla nas słodkie:-) bo mieszka w nich nasz skarb
 
Brzuszki śliczne każdej z Nas:tak: Malutka ja taki brzuch miałam jak byłam piękna i młoda- cudny ale gdzie ten Bąbel:-D:-D
Ja juz mam Wielki, ale Mój nie ma kiedy mi zrobić a jedyne lustro jakie mam w domu to w łazience a tam się już nie mieszczee:-D:-D
 
sunshine, ddaga cudne brzuchole!!!

milionka fajne porównanie, bardzo takie lubię, świetnie widać jak rośniemy :tak:

malutka nie do wiary normalnie!!! :-D Cudny maleńtas!
 
reklama
Pieknosci dziewczyny :) niedlugo z tych mieszkanek zrobia sie piekne apartamentowce:D

Malutka chyba cos oszukuje haha :) zartuje, wierze ze tak jest bo sama jeszcze 2 tyg temu nei mialam brzucha az tu nagle wyrosla mala pileczka :)
 
Do góry