reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

Sopelek, no proszę Cię :D Jak Ty masz bliźniaki, to ja mam czworaczki :) Ciekawe, jak będziesz wyglądać za pół roku :D
Ewa wyjęłaś mi to z ust, to samo pomyślałam patrząc na brzuszek sopelka. Taki zgrabniutki, gdzie tam ta dwójeczka? ;))

Nina25, Exotic87- no to są piękne ciążowe brzuszki, super :))

marcia331 - tak jeszcze nieznacznie odstaje brzuszek, zgrabniutki.

A mi jutro przypada sesja zdj brzuszka, robię co dwa tygodnie w środy. Postaram się zrobić z rana i z wieczora tego samego dnia, bo różnica jest szokująca :-p

Po zdjecioach widać jak każda z nas jest inna i ciąża inaczej sie uwidacznia, jednym bardziej innym niej, najważniejsze żeby dzidzie w nich zdrowo sobie rosły!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-) brzuszki Nam rosną a wraz z nimi uśmiech na naszych twarzach ;)
jak co 2 tygodnie wrzucam kolejną fotkę :-D 13 tydzień

16022012108-001.jpg i jak :p ?
 
kacha bez zadnych watpliwosci twoj brzuszek wyglada na ciazowy;) super! Ja swoj wstawie za pare dni jak skoncze 15tc
 
Wow dziewczyny ale Was nieźle wybrzuszyło!! Dorotak szczególnie u Ciebie w tym porównaniu dobrze to widać. Ja mam wrażenie że mój brzuch stanął w miejscu. Też zrobię zdjęcie za dwa tygodnie.
 
Kochane, śliczne są te Wasze ciążowe brzuszki, a oto mój malutki brzunio z 10tc i 12tc. Wszyscy mi mówią, że jeszcze nic nie widać, ale ja widzę już zmiany, bo do tej pory był "menisk wklęsły":-D
mój brzuch - 10t.jpgmój brzuch 12t.jpg
 
Oto mój brzunio, zdjęcie robione pod koniec 12 tyg. Normalnie to jestem "wklęsła", a tutaj to już trochę wypukła:-D
Jaga zdaje się, że mamy podobne wielkości naszych brzuszków


brzuch 004.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
A tak się cieszyłam, że u mnie jeszcze nic a nic ;-). Od wczoraj wyskoczyło (zdjęcie z dzisiaj) Obraz 004.jpg czyli 15 tydzień i 6 dni
 
Do góry