reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
cudne zdjęcia Nektarynko!! Brzuś już przepiękny!!:-D
Ciamajdko - czasem tylko mozemy ten większy ciężar czuć w lędźwiach, ale fakt, jakoś się człowiek do niego przyzwyczaja :-)
A wiecie, ja mimo, że mam ten brzuś już pokaźny, to na wadze u ginka wychodzi tylko 2 kg do przodu... coprawda jak pomyślę, że pierwsze ważenia były robione w zimowych ciuchach i butach a teraz już coraz mniej tego mam na sobie, to pewnie różnica jest ciut większa... Mam nadzieję, że już do końca tak umiarkowanie będzie przybywać.

Boszszsze 2 kg do przodu???? No nie ja sie chyba"pochlastam szary mydłem", ja jutro jak wejdę na wagę to umrę!!!

Nektarynko brzunio super, ale czarna bluzka wyszczupliła chatkę, dopiero bez bluzki wyłoniła się piiiiiłka:):)
 
reklama
Boszszsze 2 kg do przodu???? No nie ja sie chyba"pochlastam szary mydłem", ja jutro jak wejdę na wagę to umrę!!!

No, też się dziwię, bo różnica naprawdę jest! Ale może to dlatego, że przed ciążą nabrałam już te + 10kg niewiadomo skąd i może natura nie chce już przesadzać i uważa, że nie ma powodu do zwiększania masy? Poza tym różnica w ciuchach ze stycznia a teraz też moze zrobić swoje, ale to pewnie max 2-3 kg. A tak naprawdę to nie gadaj, bo dopóki nie staniesz na wadze to się nie dowiesz ile jesteś na plus i możesz się tak samo zdziwić :-)
 
Dziewczynki piękne brzuszki..

teraz ja Was pomęcze moim brzuszkiem..
wszystkie fotki z dzis 24t 3d :-)

60524t3da.jpg
60524t3dgoybrzucha.jpg
60524t3dzprzodua.jpg

sliczny brzuszek..... gratuluje malenstwo ma sliczny domek
 
Bombusia zawsze robiłam w zielone bluzce (zawsze tej samej) dla porównania a dzis jakoś tak stwierdziłam ze dawno fotki nie strzelałam.. i trzeba było cyknąć.. fktycznie w bluzce troszke sie splaszcza brzuszek a dzis pierwszy raz golutki zrobiłam dla porównania..

oczywiscie dziekuje wszystkim Kobitkom:-)
 
W końcu i ja się podłączę pod ten wąteczek :-)

Mój badzioszek w 21t1d- czyli już troszku nieaktualny, ale o nowsze foto muszę zmaltretować TŻta :-D



 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry