reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewczynki piękne brzuszki..

teraz ja Was pomęcze moim brzuszkiem..
wszystkie fotki z dzis 24t 3d :-)

60524t3da.jpg
60524t3dgoybrzucha.jpg
60524t3dzprzodua.jpg
 
Wow... u kogoś widzi sie wielkość:) duży brzusio, ładna piłeczka...
w ciuszkach masz go jakby niżej, a bez jakby sie podniósł... chyba takie wrażenie fotograficzne:-)
no nie ma co, maluchy juz sie rozpychają...

a wiecie co?
jak brzusio rosnie to myślałam że kobiety czują ciężar z przodu, taki co aż je przechyla, a kit prawda... człowiek sie przyzwyczaja wraz ze wzrostem brzucholka:)
 
Ostatnia edycja:
cudne zdjęcia Nektarynko!! Brzuś już przepiękny!!:-D
Ciamajdko - czasem tylko mozemy ten większy ciężar czuć w lędźwiach, ale fakt, jakoś się człowiek do niego przyzwyczaja :-)
A wiecie, ja mimo, że mam ten brzuś już pokaźny, to na wadze u ginka wychodzi tylko 2 kg do przodu... coprawda jak pomyślę, że pierwsze ważenia były robione w zimowych ciuchach i butach a teraz już coraz mniej tego mam na sobie, to pewnie różnica jest ciut większa... Mam nadzieję, że już do końca tak umiarkowanie będzie przybywać.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry