reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

Oluśka śliczny brzusio ale chuda jesteś

jestem ciekawa ile już u mnie na plusie i ile mój brzdąc waży. 4lipca o Jasiu się dowiem a swoją wagę dopiero 10 lipca... ;p
 
reklama
jutrzenka, to podobny przedział prezentujesz co ja.

Tydzień temu było 69,9, byłam pewna że dziś pierwszy raz w życiu 70 zobaczę, ale jest 69,7...
 
Eee tam, wszystko od proporcji i od figury zależy. Czasem nawet przy tej samej wadze i wzroście dwie kobiety wyglądają zupełnie inaczej. Mam znajomą, co waży 42kg i jak na nią patrzę, to odechciewa mi się odchudzania:-)
 
Dziękuję dziewczyny, za te komplementy:-) ja się aż taka chuda nie czuję teraz z dodatkowymi pięcioma kilogramami szczególnie. Startowałam z 55kg a jest już 60 wg wagi lekarza w ciuchach i butach przy wzrościa 166cm. Chciałabym w 10 kg na plus się zmieścić, ale nie wiem czy się uda w ostatnim czasie tyję regularnie 2 kg na miesiąc.
 
reklama
oluska - super zgrabny brzuszek
biggrin.gif
 
Do góry