reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
oluska.. ty chudzino.....ale szczupak!
a ja się muszę "pochwalić" dzisiejszą wagą 77kg! od 64 czyli
+13
moje nowe motto:
th_394x326x80_wwatermark.png13346_logo.jpg
 
oluska - słodziaczek ten Twój brzusio, malutki i zgrabniutki

Mina - rysunek z wagą - rewelacja - ja w te upały boję się stanąć na wagę, bo opuchlizna to moja siostra :-)
 
Oluska piękny brzusio, zgrabny i powabny :-)
Mina29 startuję z Tobą chyba w tej samej kategorii wagowej :-D zaczynałam od 68-> a teraz 76 :baffled: jakoś nie wyobrażam sobie siebie z wagą ponad 80kg...a na to się raczej zanosi :no:
 
Oluśka śliczny masz brzuszek.
Mina te zdjęcie się mnie tyczy,dlatego schowałam wagę.
Dziś kręgosłup mi wysiada,trochę pospacerowałam i ryczeć mi się chce tak boli :cool::no:
 
reklama
Oluska o rany jaka Ty szczupla, tylko ten brzuszek widac. Pieknie

Ja startowalam z 63,5 i nadal 70-70,5 wiec nie jest najgorzej. Tyle ze to i tak dla mnie szok bo nigdy tyle nie wazylam.
 
Do góry