reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

anć, wooow, ale Ty masz już kreskę na brzuchu:szok: Mania jest śliczna:-)

Dziewczyny, macie super tatuaże. Bardzo mi się podobają, zwłaszcza kolorowe:-) Kiedyś bardzo chciałam, nie zrobiłam a teraz już mi przeszło:-D

Czasem jak patrzę na niektóre brzuszki to wydaje mi się, że mój to taka malizna:-D Na pewno nie jest ogromny i cieszy mnie to, bo nosić taki ciężar, nawet najsłodszy, to jednak nie takie łatwe:-D A czasu na rośnięcie jeszcze jest sporo.
 
reklama
Przeglądałam właśnie brzucholki dodane przez moją nieobecność, wszystkie śliczne- większe i mniejsze- ale każdy uroczy. Dodam swój niebawem, na początku narzekałam że nie chce rosnąć, a teraz zaczyna mnie zaskakiwać prędkością z jaką się powiększył w ostatnim czasie:zawstydzona/y:.
 
Dziekuje dziewczyny, tez go uwielbiam :) to moj "tatuaz slubny" ;) mam tez "tatuaz mlodosci", teraz sie zastanawiam nad tatuazem synkowym :) lubie jak tatuaze cos znacza

Pozdrawiam :)
 
piękne brzuszki

a ja ma dla was ciekawostkę, nasze dzidziusie są teraz wielkości tego misia, ma on dokładnie od pupy do czubka głowy 23 cm, pewnie są trochę szczuplejsze ale równie słodkie
20120623918.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry