reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

reklama
Agnus świetnie wyglądasz :) Służy Ci ciąża, służy :)

Ja natknęłam sie ostatnio na pierwsze "brzusiowe" zdjęcie 4, 5 miesiąca. No myślałam że sie zakwicze. Dumna mama głaszcze swój "ogromny" brzuch :-D Teraz jak patrze na to monstrum ziorające na mnie ukradkiem od dołu, to myslę gdzie ja ten brzuch widziałam :-)

A Wy macie foto porównawcze: parę miesięcy temu kiedy myślałyście że macie brzuch a teraz na końcówce :)?

fajnie tak porownac :) smialam sie osttanio jak chyba z 3 miesaca ogladalam swoje foto i jak dumnie brzuszek wypinalam hehe

ja w piątym miesiącuZobacz załącznik 391875




terazZobacz załącznik 391876

W piątym miesiącu jak przyszłam na wizytę kontrolną to gin się mnie zapytał gdzie mam brzuch( to mu powiedziałam że go zapomniałam i został w domu)

super brzuszek :)

ps prosilabym tylko o nie pisanie posta pod postem :) dzieki

Zobacz załącznik 392049Zobacz załącznik 392048
34 tc
Oto chałupka Gabrysia,niestety nie mam karnacji jak Fato(niestety)i zgrabnej piłeczki jak Nikitka,ale mały chyba zadowolony...:happy:

Czy mi się wydaje,czy ja mam jakis krzywy ten pępek z boku brzucha:-D:szok:

e tam krzywy super rezydencja :))


a to moj z przed chwili :)
zxy6z.jpg

DJdYu.jpg
 
Ostatnia edycja:
Zobacz załącznik 392049Zobacz załącznik 392048
34 tc
Oto chałupka Gabrysia,niestety nie mam karnacji jak Fato(niestety)i zgrabnej piłeczki jak Nikitka,ale mały chyba zadowolony...:happy:

Czy mi się wydaje,czy ja mam jakis krzywy ten pępek z boku brzucha:-D:szok:
masz brzuszek bardzo podobny do mojego, też mam taką konkretną krechę i pępek z boku, no i kształt brzucholka tez podobny :)
a to moj z przed chwili :)
zxy6z.jpg

DJdYu.jpg

śliczny brzuszek i całkiem pokaźny :)
 
reklama
Do góry