reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

reklama
Asionek ale brzuchatka tez juz jestes!
A te gacie tez mam:tak:
Tylko jzse ich nie ponosze bo tu pizdziawka.

no ja caly czas w nich latam takze zakup bardzo udany :))

Asionek piękna piłenia! Rzeczywiście wysoko, pewnie schylić się ciężko? Ile masz cm?

no latwo nie jest , a cm mam 104 ... wiec niby nie duzo :)

Asionek - wyglądasz super, brzucho pokaźny aż miło popatrzeć :-D

dzieki :)

Asionek śliczny brzuszek, wysoko go masz :) mój mi się wydaje tak nisko

no wysoko i mam wrazenie , ze coraz wyzej :szok:

Asionek strasznie wysoko masz brzuszek, ale jak mówisz że mały ci po pęcherzu nawala to nieźle długaśny jest!! ciekawe czy ci opadnie czy już tak zostanie

no wlasnie ja nie wiem , ale maly bardzo rzadko wlazi na gore hehe
on zawsze siedzial nisko , no teraz to juz wogole gmera na samym dole , a nogi najczesciej ma z samego boku lub tak na prawo troszke nad pepkiem wiec wysoko nie lezy
czasami wcisnie szkite kolo zeber
wiec nie wiem czemu tak brzuch wysoko mam ?? :)
 
hghh.jpg sam brzucho więcej nie zmiesciło się w obiektywie ;) a tak na powaznie musze sobie strzelic wkoncu jaką sesje ;-)
 
Lena pieknym duzy domek :) tez mam krzywa kreche :-)

Asionek Maly chyba przybral niezle na wadze, bo zdecydowanie bardziej brzuchata jestes niz na zdjeciu z plazy! slicznie :-D

kiwii ladniutko i elegancko :tak:
 
reklama
Kiwi fajny brzusio :)


Asionek Maly chyba przybral niezle na wadze, bo zdecydowanie bardziej brzuchata jestes niz na zdjeciu z plazy! slicznie :-D
:

ze 100cm skoczyl na prawie 104 cm
ale mam wrazenie , ze wiecej urusl i strasznie szybko !!
jeszcze wtedy w bluzki swoje wlazilam , a przed wczoraj juz nic na mnie nie pasowalo :( wszystko za krotkie hehe
oby juz nie rosl za duzo ...
 
Do góry