reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

reklama
fato śliczny brzuszek, no a przede wszystkim to kolory skóry zazdroszczę. Zawsze mi sie marzyło, żeby być mulatką, no ale wpływu na to nie mam :)

mileczka super wyglądasz, no a ten "wielki" brzuchol z pierwszego zdjęcia to na prawdę kawał bębenka :-D

agnus to mnie zaskoczyłaś, myślałam do tej pory, że Ty to taka pani koło czterdziestki jesteś :) A tu taka laseczka :) No i metamorfozy to sobie niezłe robisz :)

nikitka Twój brzusio nie przestaje mnie zaskakiwać :)
 
DSC04429.jpgDSC04428.jpg
34 tc
Oto chałupka Gabrysia,niestety nie mam karnacji jak Fato(niestety)i zgrabnej piłeczki jak Nikitka,ale mały chyba zadowolony...:happy:

Czy mi się wydaje,czy ja mam jakis krzywy ten pępek z boku brzucha:-D:szok:
 
reklama
Do góry