reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

reklama
Atram ślicznie, ale z tego co słyszałam to niby dziewczynki "zabierają" urode a przy chłopczykach tak sie promienieje, wiec moze synek??
 
Jak dla mnie kazda kobieta w ciazy wyglada wyjatkowo, ale pamietam ze tak jakos u mnie w rodzinie mowiono...
przy Juli miałam całą twarz pokrytą pryszczami a teraz jest czysciutka tyle ze nie znam płci, alee..... JUTRO SIE DOWIEM!! tak postanowiłam:-D:-D
 
dzieki kobietki

ja tam nie wiem czy to prawada czy nie, bo jak bylam na usg w pl 2 tyg temu to sie dzidek tak ulozyl ze nic nie bylo widac, ale we wtorek mam tutaj skan, wiec mam nadzieje ze sie dowiem czy chlopczyk czy dziewczynka, zdania znajomych sa podzielone :)
pucki na buzi mi sie straszne zrobily hihi, wygladam jak ksiezyc w pelni hihi
 
Zdjęcie0863.jpgZdjęcie0866.jpg z dnia na dzien coraz wieksi jestesmy...

gruba jestem jak cholercia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dzieki kobietki

ja tam nie wiem czy to prawada czy nie, bo jak bylam na usg w pl 2 tyg temu to sie dzidek tak ulozyl ze nic nie bylo widac, ale we wtorek mam tutaj skan, wiec mam nadzieje ze sie dowiem czy chlopczyk czy dziewczynka, zdania znajomych sa podzielone :)
pucki na buzi mi sie straszne zrobily hihi, wygladam jak ksiezyc w pelni hihi

Śliczny brzuszek :))) Laseczka z Ciebie kochana, nie wiem gdzie Ty masz te 6 kg ??
Też mam jutro wizytę, znaczy połówkowe Boże już zaczynam świrować :)
 
Do góry