reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

Właśnie o to chodzi, przy Julce zęby juz mi sie sypały a wczoraj ułamał mi sie znowu, musze leciec do dentysty bo zostane bez zebow;/a dzidzius co potrzebuje i tak sobie zabierze wiec powinien rozwijac sie zdrowo...

tylko zrobi to Twoim kosztem więc musisz o siebie dbać nie chcesz mieć chyba przed 30-stką sztucznej szczęki :tak:
 
reklama
nom zęby lecą.. ja miałam cztery do zrobienia, jeszcze mi dwa zostały.. swoją drogą to dziś mam wizytę i poleci stówka.. a ja za tą stówkę bym kupiła coś do domu.. ehh :-( no ale zdrowie ważniejsze..
 
Hej laseczki dawno mnie nie bylo bo przeprowadzke i remonty mamy przez co 2 kg schudłam, czyli w sumie niecale 4 kg doprzodu.Mam podobnie jak niektore z Was rece nogi suche cycki rosna a brzuszek tak srednio.
 
Ja trzy kilo na plusie, wszyscy mowia ze mam jesc bo dziecko pewnie tez takie chude, ze je głodze... wczoraj byłam na grilu i non stop we mnie wpychali,ja mam malo czasu na jedzenie jak jestem sama w domu.. czuje ze zaniedbuje i siebie i dziecko

Nic się nie martw. Ja zawsze kochałam jeść i musiałam się bardzo ograniczać a teraz w ciaży dziecko mi tak zgniata żołądek że po raz pierwszy w życiu najadam się do syta niewielkimi ilościami:). A przytyłam ,dziś już to będzie 2,5 kg. Dziecku nie zaszkodzisz jedzac tyle samo tylko pilnuj żeby jak już jesz, jesć to co wartosciowe:).

A ja niedługo wstawie pownownie swój "brzuchol" :) Przez ostatnie 5 dni zaczął się ujawniać i mimo że dalej wyglądam jakbym się solidnie najadła to dla mnie różnica jest duża. W ogóle to nic mi w tej ciaży nie rośnie, a tak liczyłam na pełne lub chociaż małe B :zawstydzona/y:....eh....:). Za to co pare dni mam imprezy w brzuchu i czuję jakąś wijącą się glistę i kopy. Nawet ostatnio tatuś oberwał choć byłam pewna że nie ma szans żeby poczuł ale uparcie trzymał rękęi jak poczułam kopniaka mój chłopak też praktycznie krzyknal z radości zanim ja zdążyłam cokolwiek powiedzieć:).

Ps. Jak mi na grillu wcisnęli małe udko i kawałek kiełbaski z chlebem to myślałam, że zaraz wszystkich obrzygam....chyba to wszystko za tłuste.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mi też brzuszek nie chciał rosnąć i właściwie dopiero około 19 tygodnia wystrzelił, chcoiaż jakubiorę lużniejszą bluzkę to i tak nie widać za bardzo. ludzie w autobusach patrzą na nogi i ręce a te mam chude i narazie nie moge liczyc na ustąpienie miejsca w zatłoczonym autobusie przy temperaturze stopni. do tego męczą mnie krwotoki z nosa;(
 
Do góry