reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

reklama
Jak zwykle żadko zaglądam, ale chociaz tyle:):):):)


Cyśka
- własnie wczoraj sie mierzyłam i tez mam 107 ... tak w ciagu miesiaca powiekszył sie o 3-4 cm.

Slicznie wygladacie z tymi brzuszkami.
 
u mnie przed świętami było dokładnie 111 :-D więc rośniemy rośniemy ;-)
szukam właśnie jakiegoś możliwego zdjęcia ze Świąt, ale na każdym wyglądam jakoś ... grubo? :-D
Strasznie się zmieniłam ... ale nic to.

2.jpg

Zmęczona, ale jeszcze zipię ;-)
1.jpg
 
Ostatnia edycja:
Jakoś twarz mi się zmieniła :-D dopiero te zdjęcia mi to pokazały :-p
jednak dziękuję :-) cały czas myślałam, że włosy za ciemne, mimo iż patologia twierdził inaczej. Widzę, że nie tylko on ;-)
 
Dee- pieknie, u nas nie ma grubej ciezaroweczki, nasze dzidzie poprostu sa dorodne.
mi za to w piatek siostra zrobila zdjecie jak sie objadalam platkami z mlekiem i kubek postawilam na brzuchu bez trzymanki.Jak tylko bede u mamy i sciagne od niej z lapka zdjecia to sie pochwale moim malym stoliczkiem :-)
 
reklama
Dee super wygladasz!

a ja tez dopiero jak na swieta zrobilismy kilka zdjec to zobaczylam jak sie zmienilam i sie poplakalam jaka ja duza jestem :(

jak dorwe zdjecia z aparatu siostry to jakies wrzuce!
 
Do góry