reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

A oto my sprzed tygodnia :-p dzisiaj zrobię bardziej aktualne :-p
 

Załączniki

  • 21tydz d.jpg
    21tydz d.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 114
  • 21tydz f.jpg
    21tydz f.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Natalia26 kochana a nie taki duzy masz fajowy brzusio damy rade do tego 8 miesiac HEHEHEH najwyzej bedziemy sie toczyc ,a jezli mowa juz o duzych brzuszkach to wkurza mnie jak przyjdzie jakas stara klientka i do mnie z zapytaniem:a w ktorym mesiacu jest pani a ja do niej ze 25 tydz a on a do mnie ALE ma pani durzy brzuch ,a ja do nie i wie pani co i bede miala jeszcze wiekszy:angry: co kobieta to inny brzuszek hehehheh
 
i bardzo dobrze jej powiedzialas he he mi tez oststnio sasiadka wystrzelila''Dzien dobry natalko oooo jaki duzy brzusio w tym miesiacu rodzisz?a ja jej na to nie sasiadko kochana w lutym:wściekła/y:w lutym?????tak w lutym a ona cisza i patrze a ona liczy widzialam po jej minie jak liczy luty 9miesiac styczen8miesiac grudzien 7miesiac nie wytrzymalam i mowie Pani Grazynko niech sie pani tak nie wysila i nie liczy za ponad trzy miesiace urodze ona jak sie zmieszala mina niesamowita no i dodam ze najwieksza plotkara na osiedlu:)he he
 
reklama
Do góry