reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

reklama
Fajne macie domki dla swoich maluszków ;)

A o to mój domek, zdjęcie z dzisiaj - 27 tydzień :D
 

Załączniki

  • ja 27 tydz.jpg
    ja 27 tydz.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 120
mama pikny brzunio:D
mój jest mały jak wstaję, a jak tylko coś zjem, to zaraz się robi dwa razy większy:/ jak dorwę aparat to wrzucę i mój:)
 
Olcia superaśny brzunio, Ty się martwisz że za mało nawadze przybierasz a widzę że brzunio pięknie rośnie. Teśknie do czasów kiedy miałam taką gładziutką skórę na brzuszku:) teraz z gołym brzuchem nigdzie sie nie pokazuje - wbrew pozorom najgorsze boki

mama2006
ciężarówka pełną parą;) swoją drogą ładną tapetę masz, zawsze wszystkim wciskałam bo uniwersalny bardzo ten wzór i do wielu wnętrz pasuje:)
 
Digitalis- kurcze ja to się modlę, żeby nie popękać za bardzo :-). Wiem, że najważniejsze jest, żeby dzidziuś był zdrowy, ale żadna młoda mama mi nie powie, że rozstępy nie są straszne :-(
 
OLCIALOCIA ja mam ogromne rozstępy zrobiły mi się po pierwszej ciąży mimo że przytyłam tylko 9 kg w drugiej dosłownie kilka a teraz nawet się tym nieprzejmuję.Szczerze mówiąc wolę rozstępy niz oponę na brzuchu bo jeszcze mogę załozyć obcisłe ubrania.Także rozstępami niemasz co się przejmować obyś oponki niemiala.Ja mimo że w drugiej ciąży przytyłam 25 kg to potem brzuszek miałam płaski.
 
rozstępami zbytnio sie nie przejmowałam, bo całą ciąże ich nie miałam i dopiero w szpitalu mi skóra popękała bo nie wzięłam nawet oliwki a spędziłam tam chyba z 5 dni przed porodem. Same rozstępy w sobie nie są problemem dopóki człowiek nie uświadomi sobie że to zostaje na całe życie.

Anek M u mnie oponki nie było, ale skóra pod brzuchem zwisała a wszelkie kremy ujędrniające niestety niewiele dawały.
 
reklama
Do góry