reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tez juz nie daje rady z goleniem, do lydek ledwo siegam, miedzy nogami nie widac,zameczyc sie mozna
Ze stopami zrobie jak Arabelka- pojde gdzies na mily pedicure :)
 
reklama
Witam w klubie dziewczyny:-)

Z nogami jeszcze spoko, ale bikini porażka.
Lui to mój mąż przynajmniej mi lusterko trzymał :tak:

A na stopy już od 2 tyg się umawiam i jakoś jeszcze nie zadzwoniłam.A moja kosmetyczka ma kosmiczne terminy
 
Też się na pedicure wybieram, jak się cieplej całkiem zrobi, bo póki stopy w baletkach to ujdzie w tłumie, ale sandały wstyd założyć;-) Co do golenia, no ciężkawo jest.. Nawet bardzo, na czuja się golę, teraz to już wyższa akrobatyka;-)
 
Ja wlasnie ze stopami nie mam problemu duzego daje rade w przeciwienstwie do depilacji....
 
Krechy na brzuchu nie mam
Ciezko mi ocenic stan mojego ciala, ale mam rozstepy na piersiach i widze, ze mi troche opadly :p moze to durne, ale ja swoje piersi lubilam, a w obecnym stanie niespecjalnie je lubie :(
Bikini jade maszynka elektryczna z pomoca lusterka - jest dobrze ;)
Paznokcie u stop - prawa stope ogarniam, lewa niebardzo :p piety scieralam sobie tarka, ale z myciem mam problem. Nie dosiegam do calosci plecow i do lydek. Musze to robic jakos na siedzaco.
Tez pojde na pedicure, ale najpierw musze kupic jakies klapki lub sandaly
Moze wieczorem wrzuce swoj aktualny brzuch ;)
 
ja się golę bez problemu, tylko maszynka elektryczna mi się popsuła i niestety muszę normalną... nogi też normalnie, paznokcie daję radę
 
Ja bikini potrafie ogolić tylko maszynka elektryczna. W mojej ulubionej maszynce folie mi pękły i okazało sie ze nie mozna juz ich dokupić. Kupiłam wiec teraz jakis badziew i strasznie sie z nią mecze. Z tej wlasnie przyczyny gole sie tylko przed wizyta u lekarza bo to naprawde jest prawie niewykonalne juz. Podejrzewam ze jeszcze chwila i ogole sie na zero bo inaczej nie dam rady.

Kreski nigdy nie miałam i nie mam. Rozstępów na razie tez nie mam i byłoby cudownie gdyby tak zostało. Smaruje sie codziennie rano i wieczorem. Bardzo tego pilnuje.
 
Golenie... O matko... Bikini to wygibasy.

Kreseczka bardzo delikatna, rozstepow nie ma... Smaruje sie dwa, trzy razy dziennie olejkami na blizny, balsamem na rozstepy, czasem zwykla oliwka, zuzylam juz caly balsam na cellulit, dwa na rozstepy... Niedawno wlasnie ten mix olejkow odkrylam. Ciekawe co to za cudo.
 
Hehe ja też sobie radzę z lusterkiem jeśli chodzi o bikini, nie jest łatwo, oj nie. Na brzuch, uda i tylek używam kremu p-ko rozstępom Palmersa na zmianę z kremem z Tołpy, do tego oliwka Babydream... Mam nadzieję, że to kombo pomoże i nic mi nie wyskoczy. W ogóle tak mi się ostatnio marzy sexi koronkowa bielizna, sukienka i obcasy, jak nigdy :D ale przyjdzie mi jeszcze sporo poczekać.
 
reklama
Ja mam od początku ciąży chyba 3 preparaty na rozstępy i nadal mam ich sporo bo zapominam o smarowaniu, odpukać rozstępów nie mam. Kreskę mam delikatną ale widzę ją tylko ja i moja koleżanka:-)
Golenie to koszmar, ograniczam się do wizyt u lekarza co 2 tygodnie ale jak zrobi się teraz ciepło to trzeba będzie często:szok:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry