reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Na udach od wewnątrz to mi się zrobiły jak miałam naście lat ;p a teraz już też mam świeże na biodrze prawym. Przed też miałam, więc mam nadzieję, że tak samo zbledną, bo te są mało widoczne ;-)
 
Na udach od wewnątrz to mi się zrobiły jak miałam naście lat ;p a teraz już też mam świeże na biodrze prawym. Przed też miałam, więc mam nadzieję, że tak samo zbledną, bo te są mało widoczne ;-)

ja to musze chyba kogos poprosic by mnie obejrzal :-) bo mi ciezko siebie sama obejrzec nawet w lustrze :-D
 
U mnie krecha bardzo słaba,ledwo widoczna.
A rozstępów póki co nie mam i mam nadzieję,że tak zostanie .Poprzednio nie miałam żadnego,co nie znaczy,że nie mam tendencji do rozstępów. Mam kilka na łydkach z czasów dorastania
 
ja to musze chyba kogos poprosic by mnie obejrzal :-) bo mi ciezko siebie sama obejrzec nawet w lustrze :-D
hahaha, nooo koniecznie a niech cie ogladaja! ja ostatno jak sie goliłam to wrecz plakalam ze smiechu, jakie akrobacje robilam pod prysznicem!!! :-D:-D:-D z maszynka i lusterkiem w reku, maz malo co sie nie udusił ze smiechu! -mowi -ty moj demonie sexu!!! efekt koncowy był taki ze juz chyba lepiej wygladalam bez tej depilacji, jak taki wylnialy kot....... hihhihi
 
hahaha, nooo koniecznie a niech cie ogladaja! ja ostatno jak sie goliłam to wrecz plakalam ze smiechu, jakie akrobacje robilam pod prysznicem!!! :-D:-D:-D z maszynka i lusterkiem w reku, maz malo co sie nie udusił ze smiechu! -mowi -ty moj demonie sexu!!! efekt koncowy był taki ze juz chyba lepiej wygladalam bez tej depilacji, jak taki wylnialy kot....... hihhihi

to ja tak mialam ostatnio jak robilam paznokcie u stop...robilam chyba z godzine az sie mama zlitowala i chociaz druga stope mi pomalowala....:-D a ogolic tez mi sie trudno :zawstydzona/y: jestem chyba juz buszmenem tam...musze cos wykombinowac...a golenie nog tez juz jest problemem :no:
 
oto ja IMG-20140407-WA0011.jpg w 27tc
 

Załączniki

  • IMG-20140407-WA0011.jpg
    IMG-20140407-WA0011.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 98
lily ładny brzusio:)

ojjj ogolic sie to juz nie lada wyczyn:rofl2::-Dnaprawde trzeba sie nawyginac sporo
 
reklama
lilla, zgrabny brzuszek!

a z tym goleniem, to ja mam tak samo jak Lui :-D za paznokcie u stup nawet sie nie zabieram, muszę się gdzieś umówić bo stopy tragedia :zawstydzona/y:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry