reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja nie mam kreski i w zadnej ciazy nie mialam.
Moj piekny wklesly pepek zrobil sie wypukly, dzis go przez przypadek do krwi zadrapalam. Bolalo jak cholera i dalej boli
 
reklama
Ja kreskę mam. Nie jakąś super widoczną ale jednak:/ No i pępek wypukły.

A tak poza tym to cudowne brzuchole :D

Chwalę się moim 33 tydz 1 dzien

20140516_151447[1].jpg

A i wydaję mi się, że opadł troszkę. Może nie jakoś dużo ale jednak czuję różnicę.
 

Załączniki

  • 20140516_151447[1].jpg
    20140516_151447[1].jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 84
Mój pępek był bardzo wklęsły teraz jest ciut wklęsły ale nie wystaje
a linia jest praktycznie niewidoczna, codziennie jej szukam czy może coś bardziej widać i póki co ledwo co, bo wiem gdzie jej szukać.
 
Moja linia jest widoczna.zawsze mialam wklesy pepek.ale gorna jego czesc jest jak by takim dsszkiem i ona wystaje a reszta robi sie coraz mniej wklesa :/ oby wrocil na miejsce :)
 
ja nie mam i nie mialam widocznej zadnej kreski, w pierwszej ciazy pepek nie wyskoczył ale wyrownał sie z reszta ciala pod sam koniec ciazy teraz praktycznie od poczatku jest taki jak pod koniec tamtej ciazy czyli rowny z brzuchem, ale po porodzie wroci do normy ;-) przynajmniej powinien jezeli nie wystapi przepuklina pepkowa.
ciekawa jestem jak to bedzie u mnie z rozstepami, w pierwszej ciazy wyszło mi kilka na boku jakos tak dwa dni przed porodem, a tak sie cieszylam ze mnie to omineło, na szczescie zjasnialy i nie sa az tak widoczne, ale teraz czuje ze moze byc ich wiecej bo i brzuch wiekszy
 
he he lui ja tez w pierwszej ciazy zauwazylam rozstepy zdien przed porodem,z lewej strony,w drugiej ciazy i teraz tez zlewej strony sa,widac je sporo,z prawej nie ma
 
a mnie dzisiaj wyskoczyły :( tylko na jednej połowie brzucha narazie. buuuuuu a miałam nadzieję, ze i teraz skóra da radę
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry