reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
tez sie zastanawialam nad sesja ale chyba jednak nie....ja z tych nie fotogeniczych;)

jak wstane i znajde centymetr to sie zmierze

ja juz mam +10/11 kg...
 
reklama
Ja myślałam, że raczej normalny brzuch mam, a dziś usłyszałam w sklepie - "o to chyba już niedługo?" Tak właśnie w drodze na porodówkę jestem:-p:-D
 
oj i ja słysze teraz coraz czesciej....... co juz niedlugo???? jak mowie ze w lipcu to jest wielki szok! fajnie.... hmmmm nie dosc ze czuje sie jak wieloryb to jeszcze takie "komplementy"
 
A oto mój brzuchol:) nie przejmujcie się komentarzami ile nastolatek jest bardziej otyłych i większych od nas w ciąży:) ważne że maluchy rosną:)
IMAG0236.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0236.jpg
    IMAG0236.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 102
Fajne brzuszki... i wcale nie takie duże..;-)
Mój prezentuje się podobnie i chyba też jakoś nie rośnie, ale stał się bardziej "zwarty". Troszkę jak przyczepiony do reszty ciała;-)
A na plusie już chyba 7 kg. Dobijam do wagi z dnia porodu 1-szego dziecka.:-(
Pocieszające jest to ,że w tydz uleciało 10 kg...Może teraz podobnie będzie.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry