reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
DSC_0943.jpgDSC_0940.jpg 28+6 tc
 

Załączniki

  • DSC_0943.jpg
    DSC_0943.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 110
  • DSC_0940.jpg
    DSC_0940.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 116
reklama
ja bym chciała sobie zrobić ładne zdjęcia w plenerze z brzuszkiem, jak największym, ale jeszcze zanim spuchnę, a potem w tym samym miejscu ale z dzidziusiem, i może w tym samym stroju. ale to pójdziemy z mężem i może siostrą i pocykamy fotki. sami tez porobimy ładne zdjęcia, na dworze teraz tak ładnie, czasami. tylko makijaż trzeba będzie dobry zrobic.. mam ostatnio straszną cerę.. plamy koło oczu itd.
 
Kopacz wysoko masz brzuszek i wcale nie taki mały.. Chyba jednak Bellina ma najmniejszy brzuszek:tak:
 
reklama
Kopacz miałam pisać, że mnie nie pobiłaś :-p bo jak by na mnie z przodu zerknąć, to wyglądam normalnie, a Ty masz świetną kuleczkę :) i też mi się nie wydaje aby był nisko. Ładny nie za duży, nie za mały brzuszek masz :tak:
Jagódka, Venus, Martittka ładnie rośniecie :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry