reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Super brzuchy ! To ja 28 tc, 103 cm. Ja jestem wysoka 173 cm. Ostatnio w pracy babka mówi brzuszek rośnie z dnia na dzień - a ja - to chyba prawidłowo? ! - ah te komentarze ;)
 

Załączniki

  • 1396681685205.jpg
    1396681685205.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 114
reklama
Fajnie elfit zazdroszczę bo ja wyglądam jak panda he bo mam cycki w poziomie brzucha he rosną razem z nim proporcjonalnie:)
 
No to i ja sie pochwale moim brzusiem :sly:
Synek z ostatniej wizyty przyspieszyl o 1 dzien wiec dzis zaczynamy 27 tydzien :) wcale taka duza nie jestem :p ale dupa mi urosla juz sie nie mieszcze w 38 :rolleyes:
 

Załączniki

  • 1396693004120.jpg
    1396693004120.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 86
Mi jak zwykle idzie w brzuch wszystko :) choć nq udach pojawiły się rozstępy malutkie.
Kopacz zgrabniutki :)
Angelika ja mam małą miseczkę. Z B na C
 
A ja mam b i b na razie trzyma sie :) oby nie urosly ;( bo bede plakac.nie lunie duzych ;( bez urazy :) ale z malymi mi do twarzy
 
u mnie tez z sredniego b juz jest ladne c
widac bardzo zylki i bola mnie piersi cale szczescie nie codziennie
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry