reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sokoja hehe, uśmiałam się z tego co napisałaś, śmieszne ale prawdziwe, ludzi nie zrozumiesz, dla jednych na duży dla innych za mały, kręćka można dostać :sorry:

malgorzatakar śliczna piłka, no taki brzusio to widać :tak: czekam na taki :tak::tak:

belina spoko, zawszee mogę powiedzieć, ja w ciąży? nieeee, to wzdęcie! truskawek się najadłam i alergię mam :-D

coś w tym dziedziczeniu musi być bo moja mama prawie nie miała brzuszka w 27 tc. No pewnie trochę miała ale jak założyła grubszy sweter (bo to grudzień akurat był) to nic nie było widać. Zaraz ja się urodziłam (właśnie w 27 tc) i wiele osób nawet nie wiedziało, że mama w ciąży była a tu nagle wiadomość, że dziecko urodziła. :szok:
 
reklama
Ale fajne brzusie:)niektore malutkie jeszce tzn mneijszeod mojego

ja mam juz ogromny,postaram sie jutro cos wkleic

nie chce mi sie szukac centymetra wiec nie wiem ile mam ale pewnei duuuzo


malgorztaka oj chyab Cie przebije z tym brzuszkiem;)
 
ja mam 97cm w brzuchu

90% ludzi mówi mi: jaki mały brzuszek, albo, że taka szczuplutka jestem a pozostałe 10% mówi ze mam giga wielki brzuch

Myślę sobie, kurka zaraz prawie rodze, brzuch musi mi jeszcze pewnie podwoic rozmiar, jak do cholery ma wygladac kobieta w 7miesiacu ciazy? ludzie sa dziwni zwlaszcza ci co mowia ale brzuchol wielki.. eh
 
mnie to też wnerwia jak ktoś mówi, ze mam wielki brzuch, teraz to już ok, bo zaawansowana ciąża, no ale kurde, jaki ja mam wpływ na to, kiedy mi brzuch wyskoczył? co miałam się obwiązywać czy obciąć?
 
Małgorzatkar masz rację u mnie na początku ciąży się zastanawiali ile przytyje w ciąży także czasem trzeba wróżka być:), a brzuch wciągnij:rofl2:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry