reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków ;)

reklama
No tak, ja mam dopiero teraz 90cm ale ja nie wyglądam jak kobieta w 6 miesiącu ciąży :-p
Dziewczyny nie przejmujcie się swoimi brzuszkami, są najpiękniejsze na świecie bo w nich są nasze ukochane maluszki :-)
 
mamawikusi- mi jeszcze 5 cm. brakuje do 90 (jak mocno pojem to 4), na pewno dobrze mierze ale mam okrągłą piłeczkę z przodu, brzuch wyraźnie ciążowy, i wygląda na te 6 mc. nie wiem czy to kwestie ułożenia dziecka.
Jak do porodu jechałam miałam jakieś 95-96 cm. a brzuch miałam duży, zresztą kiedyś wrzuciłam fote, ale ja wtedy wyglądałam na 9 mc. wydawało mi się ze w nic sie nie mieszczę, utyłam 15 kg. więc wcale nie mała a mam 160
Jak oglądam brzuchy niektórych to wcale nie widać takich dużych różnic, np. Twój jest większy od mojego ale powiedziała bym ze tylko o parę cm, wcale nie widać tych 113 ja bym Ci dała 93
 
NIKA - ależ Ty cudownie wyglądasz, piękna mamusia!!!! Bosko po prostu :-) nie mogę się napatrzeć...

Dziewczyny usunęłam wczoraj zdjęcie, bo stwierdziłam, że bardziej widać wszystko wokoło niż mnie, a nie o to mi chodziło...
Ale wklejam jeszcze raz - pewnie nie doczekam się szybko drugiej sesji, więc wklejam takie...
27 TYDZIEŃ :-)

Zobacz załącznik 541728

Pięknie!!!jak do porodu :D
 
Wrzucam swojego olbrzymka z dziś :-D W obwodzie 106cm :szok:

25tyg (3).JPG
 
reklama
Bona bardzo ładny kształtny brzuszek :)
Justa
super! Taki fajny okrąglutki :)
Isis ja nie wiem co Ty z tym olbrzymem masz ;-) ciążowy brzuszek a nie olbrzym!

U mnie jak co sobota,na każdy nowy tydzień-zdjęcie do albumu.A później pokażę Pączkowi :happy2:
Zaczynam 25 a czuję się lżejsza niż na święta (14tydz).Wczoraj obwody i mnie się udzieliły i 94 mam. (powinnam zapisywać..)
DSC02157.JPG
 
Ostatnia edycja:
Do góry