reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków ;)

reklama
Nayaa - wow! Jaki fajny brzuszek, taki malutki :) Ty to szybko wrócisz do formy po porodzie, tylko pozazdrościć!!!

Isis - to wcale nie taki olbrzym :-) Śliczny brzusio!!!
 
Nayaa jaki malutki brzuszeczek, urodzisz i od razu wskoczysz w stare dżinsy.... :tak: :-)super:tak:
Ja taki to mialam w 3....a teraz to już w kurce rozmiar 44 mojej mamy chodze....
 
Anusiak ja z tych średnich..1,70 mam

Dziekuję dziewczyny,jesteście bardzo miłe ale obawiam się,że to wcale tak różowo nie będzie..Cieszyłabym się bardzo gdyby Pączek się urodził a ja szybko wróciłabym do formy ale u mnie gdy tyłam to ciężko było zgubić nawet 2 kg.A brzuch zawsze był najbardziej problematycznym miejscem.Brzuch i boczki.Także naprawdę teraz jestem miło zaskoczona,ale..przecież jeszcze różnie może być :unsure:
 
Naya a to nie zdjęcie przypadkiem z przed 10tyg? :D Oczywiście żartuję, masz śliczny malutki brzuszek i zobaczysz że szybciutko wrócisz do swoich rozmiarów z przed ciąży :)
Isis jaki olbrzym? Ciążowy brzusio i jaki fajniusi :)
 
Naya jakie małe cudo, ja takiego nie miałam chyba w ogóle nigdy:) Po Jędrku mi większy został ;) Wszystkie mieszkanka są piękne i jedyne w swoim rodzaju :)
 
reklama
Do góry