reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków ;)

reklama
No nie będę oryginalna i też wyrażę swoje zdziwienie brakiem brzuszka u Ciebie Kari !!!! :szok:
Ciekawe kiedy się pojawi ???? Ale fajnie masz w sumie , nie ciąży Ci nic jeszcze ;-)
Paulunia - no to jest ciąża na 100 %:-)
 
dzieki dziewczyny :-D a ja sie zachwycam waszymi pileczkami :-D

Katka gdyby nie ten bebuś w środku na usg widoczny to mozna by pomyslec ze urojona :-D

Olunia raczej z niedowaga

matka ewa no wlasnie dosyc komfortowo narazie jest bo nie przeszkadza ale poglaskac tez nie ma po czym...

madzia pewnie moj po calej ciazy tez bedzie :-)
 
Jakoś pewnie nie będę oryginalna
Sara, Paulunia, Aśka śliczne piłeczki już macie
A Kari Tobie to w pewnym sensie zazdroszczę - po porodzie skóra nie będzie rozciągnięta, urodzisz i wskoczysz w spodnie z przed ciąży :) Tylko pewnie ciut brak piłeczki do głaskania. Ale przy Twoim trybie życia wcale się nie dziwię, że maluszek Ci " nie przeszkadza" :) Kochany po prostu :)
 
reklama
A Kari Tobie to w pewnym sensie zazdroszczę - po porodzie skóra nie będzie rozciągnięta, urodzisz i wskoczysz w spodnie z przed ciąży :)
To prawda:tak:Ja po porodzie 2 miesiace chodzilam w spodniach ciazowych:crazy: bo brzuszek mialam jeszcze bardzo duzy. A jak wrocilam ze szpitala z malym to wszyscy pytali czy mam w srodku jeszcze drugie :no: Ty tego Kari unikniesz.
 
Do góry