reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
wlasnie mowili dzis w tvn ze najlepiej przytyc 10-12 kg...hehe troszke sie usmialam....bo watpie zebym zatrzymala wage ....staram sie no ale co ja zrobie skoro to samo leci? ;]
 
Tusen, Ty się nie przejmuj - moja waga stała w miejscu, a teraz ruszyła z kopyta! od grudnia do stycznia 1,5kg w miesiąc, a teraz kolejne 1,5kg w 9 dni :-p Jak tak dalej pójdzie, to będę cała w paski na brzuchu ;-) Ha ha ha, będę putaśną zeberką :-D :rofl2:
 
10 kg??!!!Jeju, nieźle:) Ja ledwo 3,5 dałam radę przytyć ale już mi czekolada uszami wychodzi. Tak prognozuję że będzie jak poprzednio, w dniu porodu ważyłam 68, a następnego dnia 58,5, myślę że tym razem też ok 20 kg przybędzie bo i tak zdecydowaną większość kilogramów przybiera się w trzecim trymestrze, wtedy to waga leci w górę że wskazówki nie nadąrzają- u mnie tak było,więc ja ten zapas zostawiam na końcówkę.
 
Doris Luisiana niepoprawne optymistki:tak: Ale to dzięki Wam i takim postom mogę zaliczyć i czuć się w ciąży szczęsliwie.

Ironia Ty gdzieś wcześniej napisałaś że po porodzie powrócisz do diety Dukana.Ja właśnie zaczełam sie nią interesować razem z moją mamą.Ona jest na diecie teraz ale takiej co kiedyś chodziła na kurs .Ja nie wiem jak ta dieta sie nazywa ale je co 3 godziny ,wszystko jej wolno ale w odpowiednich proporcjach.Jedzenie musi ważyc i troche wiecej ruchu .Jest z niej zadowolona,bo nie chodzi głodna i może jesc wszystko.Po przeczytaniu ksiązki Dukana na poczatku była zachwycona,ale po głębszym przemyśleniu stwiedziła że nie da rady.Dieta jest zbyt drastyczna i sie boi że nie da rady na samych proteinach przez tyle tgodni.A potrzebuje schudnąć 10 kg .
Napisz swoje przemyślenia na ten temat.
 
reklama
ja bez problemu zrzucilam 8 kg w 1,5 mc to rozsadny czas :) wiadomo trzeba robic na poczatku badania bo po tygodniu protein mogą bolec nerki, ale to szybko przechodzi zwlaszcza ze pozniej włączamy juz warzywa :)) mnie bardzo przypadła do gustu ta dieta :)
 

Podobne tematy

Do góry