reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
Mamusia lubię takie fotki w plenerze:) Twoj brzuniu słodki bo nić więcej Ci nie odstaje poza brzuszkiem;-) zabrzmiało to dość smiesznie ale mam na myśli, że brzunio tylko rośnie:-)no i kolorek bluzeczki..jak ja uwielbiam lato i te kolorki bo nastrajają mnie pozytywnie:tak:
 
Ok, to ja i mój zmniejszony brzuszek !! !! !! O 2cm się obkurczył !! !! Miałam 105cm a teraz jest 103cm !! Waga 1kg w dół czyli +11kg, a to wszystko na 39+2 tc

img0001jaf.jpg
 
Dzięuje dziękuje :) Obrączke nosze, i zaręczynowy też... od kiedy je mam... a ręce o dziwno nie puchną mi... ale nogi przeokropnie !! Ale łapki czasem tylko, w nocy a tak za dnia spoczi :)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry