reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Kati brzuszek mnie zaskoczył i nie wiem czy urósł od czasu kiedy sie widziałysmy czy sie tak maskował wowczas.
Dobra ja tez sie bokaze ze swoim brzucholkiem z 33 tc. Chcialam wstawic jakies dla porownania z początki ciązy, ale nie mama mojejgo laptopa, a tam wszystkie zdjecia sa Takze dzis tylko te aktualne. A gabaryty moje na dzisiaj: waga 66 kg (+13), obwod 102 (+42).
Znalazłam jakies zdjecie dla porownania z 15 tygodnia, troszke urosłam od tego czasu;-)
 

Załączniki

  • 15 tydz. 21.12 2010.jpg
    15 tydz. 21.12 2010.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 51
  • P4260268.jpg
    P4260268.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 60
  • P4260269.jpg
    P4260269.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Aaga rewelacja!!! Brzunio masz świetny!
Jak na dwa bąbelki które tam rosną to mieszkanko ich nie za duże i takie zgrabniutkie!
Ślicznie wyglądasz! Nóżki zgrabniutkie, dupcia tak samo! i mogę pozazdrościć biustu... ja należe raczej do tych bezcycowych ciężarówek:)
A powiedz kochana jak ty się czujesz? Bo moja koleżanka w 33 tc z bliźniakami ledwo co się ruszać mogła i też dużo nie przytyła ale balonik miała wielki:) Donosiła ich do 35 tc ale to dlatego że to była jej 3 ciaża i miała wcześniej 2 cesarki... do tego nie była cięta w " uśmiech" tylko przez cały brzuch i macica jej zaczęła szwankować.. dlatego szybciutko musieli kończyć ciąże.
 
Dzięki dziewczyny miło sie takie rzeczy czyta :-)

Aaga w sumie w ubraniu to on sie nie wydaje taki duży :-) ale w takich obcisłych leginsach to robi wrażenie ;-)
A twój brzusio - cudny taki zgrabniutki, ja Cie widziałam na Żywo i moge powiedzieć że przed ciążą to ty laseczka byłaś i pewnie szybko wrócisz do takiej formy :-)
ja też na to licze, moja mama ma figure super - licze na powtórkę ;-)
 
Malutki:szok::szok::szok:
Mam problemy z butami i skarpetami ostatnio mąż musiał mi stopy nakremować bo już też nie dawałam rady.Najgorzej mam jednak kiedy sie zapomnę i usiąde na podłodze:szok: próbowała któraś?????Normalnie jak wstaje z podłogi to czuję sie jak sztangista podnoszący 200kg:-D i nogi mi się tak trzęsą.:-D
 
Tusen niemozliwe :szok: ja te wszystkie czynności robie sama...
a ze wstawaniem mam lekki problem ale daje rady...hmmm widocznie od wielkości brzucha to nie zależy...
 
reklama
dzastina masz super brzuszek i nie ma co się wstydzić bo jest uroczy.Synek się nie gniecie w nim i ma dużo miejsca :)

agabre super wyglądasz z brzuszkiem.Do twarzy Ci z nim i strasznie zazdroszczę tych + 2,5 kg!!!!!!!!

aaga laseczka z Ciebie!!Ślicznie wyglądasz i masz przesłodką piłeczkę w brzuszku.Jak te Twoje maluszki dwa się tam urządziły ,że ich nie widać bardzo na zewnątrz to nie mam pojęcia!!Ja mam wrazenie ,że mam brzucha większego niż Twój a tylko jedna dziewczyneczka w nim pływa:)

tusen śliczny brzuszek i ja też mam wrazenie ,że nie jest duży.Ale to kwestia zdjęć myślę one lubią troszkę przekłamać...
 

Podobne tematy

Do góry