reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

katamisz no brzunio sliczne okrąglutkie! Na szczęście moja lekarka nie skomentowała wagi, a w ciągu 6 tygodni przytyłam 4,5kg!!!
Dziewczyny a tak z ciekawości - jak myslicie, ile jeszcze przytyjemy? Czy ten ostatni trymestr to jakiś hardcor i przytyjemy drugie tyle czy jednak nie aż tak dużo?
 
reklama
katamisz no brzunio sliczne okrąglutkie! Na szczęście moja lekarka nie skomentowała wagi, a w ciągu 6 tygodni przytyłam 4,5kg!!!
Dziewczyny a tak z ciekawości - jak myslicie, ile jeszcze przytyjemy? Czy ten ostatni trymestr to jakiś hardcor i przytyjemy drugie tyle czy jednak nie aż tak dużo?

Kochana w 3 trymestrze to tyję się w mgnieniu oka... bo w okolicach 8 miesiąca dziecko bardzo szybko przybiera na wadze.. najgorzej jednak jest przenosić ciąże.. w tedy to z dnia na dzień jest się cięższym o 0.5 kg... coś na ten temat wiem:)

Doris ja też się śmieję że waga u mojego ginka oszukuje.. bo zawsze więcej wazę niż w domu.. bo w domu wazę się rano na czczo i na golaska a tam po obiedzie i w ciuchach:)
 
Katamisz - brzunio piękny, taki... idealny!

A ja nadal bez baterii w wadze... ale w sobotę idę na wizytę to mnie zważą dokładnie:) Na moje oko +8 lub +9 kg... zobaczymy...
 
reklama

Podobne tematy

Do góry