reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria maluszków

No właśnie chwalcie się swoimi pociechami. Ja to mogłabym codziennie wstawiać zdjęcia ale pomyślicie ,że jakaś nawiedzona jestem;-)
Jagienka-Laura to taki słodziaczek do schrupania!:-).Ale po niej wcale nie widać że na samym cycu.
 
reklama
Może i nie zapomniały, ale też nas mało na forum i galeria jest publiczna każdy może tu zajrzeć...
 
DSCN2557.jpg
 
Jagienka, dziś obejrzałam Twoich chłopaków. Super ich ubierasz, na prawdę pięknie. No oczywiście mała równie pieknie wygląda. Superaśny ten komplecik marynarski:tak:

Laura bardzo do młodszego synka podobna (tak mi się wydaje). Takie dwa pulpeciki:-D;-)
 
Jest Wikunia,moja ulubienica,od razu mi się humor poprawił na widok tej uśmiechniętej buziuni :-)

Nikos,Laura jest bardzo podobna do Olego,chociaż on miał w jej wieku trochę ostrzejsze rysy,jak znajdę zdjęcie (mam gdzieś na płytce) to wkleję dla porównania :tak: a pulpety,o tak! Oliś był jeszcze bardziej "wypasiony",ważył 10 kg jak miał 6 m-cy :-p na samym cycu ale co się dziwić jak nawet kurczaki teraz na sterydach hodują :laugh2:
Teraz jest dużym chłopcem jak na swoje 6 lat ale nie jest gruby ;-)
 
reklama
Do góry