reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria maluszków

reklama
Ano różnie,część w naszym osiedlowym lumpku,inne mąż kupuje w norge ale zdecydowaną większość "perełek" łowię na allegro ;-) i zeby była jasność wychodzi to taniej niż jakbym zaopatrywała dzieci w ciuchy na zwykłym rynku :tak:
 
Biedroneczka, dziękujemyślicznie ;-)

Jagieńka,wszystko można, to tylko rzecz gustu. Masz małych przystojniaków ubranychstylowo, które na pewno w przyszłości będą łamać damskie serca, a Laurunia jakpodrośnie męskie :-) Gratuluje Ci całej Trójeczki ;-)
Właśnie miałam napisać żebyś wrzuciła też zdjęcia chłopców,a tu proszę – telepatia chyba ;-)
 
Ja też uwielbiam allegro. Chociaż trochę pooglądać, jeżeli nie mam kasy. Mąż to nawet internet chciał mi odłączyć:-D:-D:-D
 
To chyba jako jedyna nie mam konta na alegro, a poglądać lubie;-) Chyba troszkę schodzimy z tematu:dry:
 
Pflaume,masz rację,mały "off top" się porobił :sorry2: co ja poradzę że tak mało mamuś wkleja zdjątka...już wracam do tematu,tu moja atletka ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Masz racje, mało:-( Kto by pomyślał, że Laurusia, nie chce jeść... Pulchniutka i słodziutka z Niej panienka:-)
 
Do góry