reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków

Nasza Wiktoria wczoraj skonczyla 2tyg.
Wyskoczyly jej malutkie krostki na buziaczku.wiecie moze co to i jak sie pozbyc ich??
 

Załączniki

  • Zdjęcie3291.jpg
    Zdjęcie3291.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 63
  • Zdjęcie3362.jpg
    Zdjęcie3362.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 85
  • Zdjęcie3302.jpg
    Zdjęcie3302.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Anna2101 wiele spośród naszych Dzieciaczków je ma (mój też), to trądzik niemowlęcy. Niektóre mamy smarują kremem coś tam 45, inne jak ja nic z tym nie robią. Nasz pediatra to widział i kazał nie ruszać, samo ma zejść. Wiktoria jest przesłodka:-)
 
slicznosci SAME

PINDZIA robi cudne minki

DOMINIS cudownie przybral na wadze, jest slodziutki!

BARTUS tez sliczny, no i cala czworeczka boska!

VICTORIA I wiktoria cudne dziewczynki!

jejku uwielbiam zdjatka naszych pociech ogladac!
 
Patisa-gratki!!!!! Antoś cudny!!!!!:tak:
na ostatnim zdjęciu Antoś bardzo przypomina mi mojego Krystiano:-)
 
dziewczynki - forumowe piękności... Antoś śliczny i ma piękną gładziutką buzkę a Kurczaczek to już duży facet i przystojniacha z niego:)
 
reklama
Dominic-kurczaczek pięknie nabiera i to już istny dorodny kurczak :-D jest słodziutki:-)
przystojniak z niego rośnie na maxa:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry