reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
dobranocka śliczna ta Twoja Justynka, w sam raz dla mojego Łukaszka hihih :)
dziulka podobają mi się minki Twojej córci.
Josefin śliczny Wiktorek.

i ja Wam pokażę mojego synka :-)
Na zdjęciu ta dziewczynka to jego 5-letnia ciocia, która oszalała na jego punkcie. Nikomu nie chce go dawać i sama chce przy nim robić, opiekować się. Hehe. Jednym słowem- dumna ciocia.
430.jpg427.jpgP1010982.jpgP1020040.jpgP1020049.jpgP1020041.jpgP1020025.jpgP1010977.jpg
pencil.png
pencil.png
 
Dobranocka z tego 3 zdjecia zrob sobie portret-rewelka:)))))))))) a co do mojej-czemu przebija??? lobuzica jak matka:ppp
Dziulka, bo piszesz jak się rozwija to mi szczęka do ziemi opada! No i te fotki - raz faka pokazuje, raz powala uśmiechem, a innym razem się bawi czy zalotnie zerka, no nie mogę czasem już po prostu! :-)
A co do fotek, to jeszcze photoshop by się przydał, żeby wymazać cienie pod oczami... Co sie z kimś spotykam to słyszę tylko: chyba ciągle nie dosypiasz, co? Widać ze jesteś przemęczona... Albo: wyglądasz na bardzo zmarnowaną i wykończoną. A przecież się maluję i staram wszystko ukryć !!!!!!!! Wstyd mi...
 
Dziulka, bo piszesz jak się rozwija to mi szczęka do ziemi opada! No i te fotki - raz faka pokazuje, raz powala uśmiechem, a innym razem się bawi czy zalotnie zerka, no nie mogę czasem już po prostu! :-)
A co do fotek, to jeszcze photoshop by się przydał, żeby wymazać cienie pod oczami... Co sie z kimś spotykam to słyszę tylko: chyba ciągle nie dosypiasz, co? Widać ze jesteś przemęczona... Albo: wyglądasz na bardzo zmarnowaną i wykończoną. A przecież się maluję i staram wszystko ukryć !!!!!!!! Wstyd mi...

ja slyszalam ze wygladamkwitnaco! jaaaaaaaaaaaaaasne!!! wory pod oczami, sucha geba-wczoraj peeling robilam bo myslalam ze mi policzki odpadna hihi a jak nie dospie to mimo 32 lat mam zmarszczki pod oczyskami jak 60tka:pppp
 
Krasnolud
 

Załączniki

  • SAM_0305_1067x800.jpg
    SAM_0305_1067x800.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 68
  • SAM_0288_1067x800.jpg
    SAM_0288_1067x800.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 56
  • SAM_0193_1067x800.jpg
    SAM_0193_1067x800.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 55
  • SAM_0160_1067x800.jpg
    SAM_0160_1067x800.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Do góry