reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

Śliczne maluchy.
Sugar Arturek jest boski.

Mam pytanko do was odnośnie leżaczków bo widzę ze zdjęć że używacie. Warto? Bo wczoraj chciałam na allegro kupić ale wyczytałam że dla maluchów nie są wskazane. I zrezygnowałam.
 
reklama
Co do leżaczków,to ja,korzystam z fotelika samochodowego. Ten leżaczek,który miałam dostać nie wypalił, a ten który dostałam "w spadku" nie bardzo mi się podoba, bo się nie buja. A fotelik jest ok.
 
Wszystkie dzieciaczki prześliczne.
Dorisday też zwróciłam uwagę na Twoje świetne włosy.
Sugar ale poważniak z Atrurka, a strój pierwsza klasa.

A to Laura:

 
widze ze moja powinna zaczac ubierac jakies sukienki bo mamy konkurencje hihihihi

bogactwem nie przebijemy bo jestesmy biedne jak myszy koscielne. kasa idzie na pieluszki mleko i proszek gdyz jem jak kon, ulewam bo sie przezeram i potem robie duza ku................
 
reklama
IMG_0094.jpgWOJTUŚ 4.10-11.10.2010 044.jpgIMG_0149.jpgPhoto-0550.jpgPhoto-0570.jpgIMG_0119.jpgPhoto-0518.jpga to moj synus ;-) rozne zdjatka
 
Do góry