reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

Efa- rośnie Ci ten Olek:-). Śliczny. W ogóle podobają mi się zdjęcia tatusiów z maluszkami.
Mona- śliczna Nadia. Lubię zdjęcia z pluszakami naszych pociech.
Kasis- nareszcie pochwaliłaś się swoim synkiem:-).
malutka80- będzie kiedyś miał powodzenie u płci przeciwnej hihih. Gdzie Ty takie fajne skarpetki mu kupiłaś:-D?
 
reklama
a my też mamy zdjęcie stópek i to nie jedno:-). Uwielbiam małego dotykać po nich ( łaskotki to on ma hihihi).
I o to stopki mojego syna (wypiął się jednocześnie pupą,ale mam nadzieję że ciocie wybaczą :-D:laugh2::rofl2:).
. 009.jpg
 
MOZECIE MNIE POWIESIC ZE WALE TYLE ZDJEC ALE DZISIEJSZA SESJA MNIE ROZWALILA :))))) mloda byla swietna:)

18112010076 (Medium).jpg18112010081 (Medium).jpg18112010077 (Medium).jpg18112010068 (Medium).jpg18112010065 (Medium).jpg18112010071 (Medium).jpg18112010073 (Medium).jpg18112010083 (Medium).jpg18112010078 (Medium).jpg18112010069 (Medium).jpg
pencil.png
 
Ostatnia edycja:
Dziulka Leane rośnie Ci na fotomodelkę , taka śliczna jest:-):-). Bardzo podobna jest do Ciebie, widać że nie tylko charakterek ma po Tobie.:-D
Mój syn to z kolei cały tata. Z wyglądu nie przypomina mnie ani trochę:-).
 
reklama
DZiulka, takich zdjeć mozesz wrzucać tu bez oporów i trzy razy tyle! Miło zobaczyć tak slicznie uśmiechniętą dziewczynkę o poranku :-) Moja od rana płacze... Przez tę gorączkę. Twoje fotki odstresowują :-) i mleko sie szybciej doi hihi!
 
Do góry