reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
DSC01998.jpgPo długiej nieobecności na forum chciałam zaprezentować jak urosło moje bobo :-)
DSC01978.jpg

Nie sugerujcie się datą zdjęcia - mam źle ustawiony aparat i nie potrafię go przestawić :-/
 
Tu Mała zapatrzona na swoją karuzelę z Fischer-Price (jest ekstra!)

a tu - na macie edukacyjnej - dzisiejsza zabawa
 
Ostatnia edycja:
Efa - jaki przystojniak z tego Olusia i ma śliczne oczka, takie duże :)

Mona - zdjęcie z Żabką wymiata :D A Nadia jest urocza i ma takie fajne delikatne rysy - ładna z niej kobitka będzie :) I wszystkiego najlepszego z okazji skończonego miesiąca :)

Kasis - Błażejek wygląda na strasznie czymś zainteresowanego. Pewnie się zastanawia co ta mama czymś nad nim pstryka :D Fajną ma minkę :D No i te śpioszki... :D
 
reklama
zdjecie nurmer 2 i 4 moje fawortyty malutka! na 4 jak by podnosil reke, ze ma cos waznego do powiedzenie
efa olus zdobyl szczyt tatusiowego ramienia a jaki zadowolony
mona ulubiona maskotka twoja cora tak w nia wpatrzona
kasis, jusaka w koncu zdjecia waszych bobaskow, cudne

a wogole slodkosci i moj ulubiony watek
 
Do góry