reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
stopke to dopiero chyba drugi raz zrobilam zdjecie odkad sie urodzila... jeszcze raczke musze zlapac bo ma fajne paluszki takie kwadraciaki lopaciaki jak moje:pp
 
Mnie najbardziej u dzieciaczkow stopki ruszaja i ...nozki serdelki, hihi. Takie do schrupania!
Mnie też! Jak przebieram Adasia to dosłownie nie mogę wytrzymać muszę go wycałować

Dziulka- Leane jakie ma boskie te stopki na ostatnich zdjęciach. Takie duże już ;)

Adaśko nie ma jeszcze ani jednego zdjęcia z gołymi stopkami. W ogóle ie ma żadnego gołego. Trzeba to nadrobić, pamiątka musi być. Problem polega na tym że nie mam aparatu. Z komórki to taka średnia jakość jest
 
HEHE, jeśli to do mnie a nie do idki to dziękuję bardzo w imieniu Michalinki:D:D:D chyba rzeczywiście jest BARDZO podobna do tatusia;)))))))))))))))))) ale zapewniam, że "wyposażenie" ma żeńskie;))))))))))))))))
Wybacz, nawet nie wiem czemu pomyslalam ze to chlopczyk ;| chyba rzeczywiscie jest bardzo podobna do Tatusia. Piekna jest!!
 
no, papuśna to ona nie jest,( chociaż poliki jak u chomika;D) więc może to w stronę chłopca Cię nakierowało;)bo mam nadzieję że nie będzie miała po mnie dość ostrych rysów twarzy... no i przecież wcale się nie gniewam;D;D;D jak zaplotę warkoczyki a ktoś powie ze to chłopczyk to wtedy będzie foch:D:D:D
 
maga, masz piękną Rodzinę! Jak z pocztówki!
monia, też zwróciłam uwagę na brwi u Twojej Malutkiej - niespotykanie piękne! Rosnie Ci mała gwiazda :-)
monimoni,
śliczny śmieszek z Twojego Maleństwa rośnie, życzymy z Justynką więcej takich radości!

Dziulka,
Twoja Leane to oczywiście TOP MODEL :-)
 
reklama
Do góry