reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
DZULKA78- Ale różowa Pyzunia !! Rzeczywiście poliki podobne do Wiki ;-) Noworoczna sesja super tez ;-) Moja Wikusia nie podnosi tak gloweczki a wrecz sie denerwuje jak Ją tylko poloze na brzuszku :-(
Sivle- Adaś jaki Słodziak! A jak już ladnie glowke podnosi ;-))
moriam- a ja nie widze zdjecia Maury :(( ale za to choinke tak! Widac Mikolaj sie postaral- Zuch Chlopak ;-D
Ida- Jaki Piekny Chłopczyk!! Do schrupania! ;-)
frogg- Widać Filipek dopasował sobie kolor czapeczki do jego pieknych oczu ;-)
Maga- Ale Księżniczka ;-) i Synuś jaki Przystojniaczek hihi Tworzycie piekna rodzinę!!

a to Wikusia sprzed 2-4 dni ;) i przepraszam z gory, ze od razu takie duze zdjecia, ale nie umiem wrzucac ich tak, zeby byly mniejsze ;-)
img10311.jpg

img0980s.jpg

img0992nx.jpg

img0939tz.jpg

img1005xh.jpg
 
Ostatnia edycja:
Nareszcie mogłam uwiecznić uśmiech Lenki bo zawsze jak widziała aparat to robiła się mega poważna :)

u nas jest to samo, a jak biore do ręki kamere to przestaje gadać :)

maga, ale twoja córcia ma śliczną sukieneczke, a tak futrzana czapa rewelacyjna :)))

monia, twoja córeczka wygląda jak laleczka :D

monimoni
, widać że Lenka lubi kąpiele, taka jest uradowana :)
 
Ida- Jaki Piekny Chłopczyk!! Do schrupania! ;-)
HEHE, jeśli to do mnie a nie do idki to dziękuję bardzo w imieniu Michalinki:D:D:D chyba rzeczywiście jest BARDZO podobna do tatusia;)))))))))))))))))) ale zapewniam, że "wyposażenie" ma żeńskie;))))))))))))))))

Maga, Zuzulinka wygląda po prostu przebojowo w swojej kreacji!!!:D

moni, w tych Lenkowych oczętach utonąć można;))) uwielbiam takie słodkie głębokie oczy!!!!
 
Ostatnia edycja:
02012011578 (Medium).jpg02012011584 (Medium).jpg02012011590 (Medium).jpg02012011579 (Medium).jpg02012011585 (Medium).jpg02012011591 (Medium).jpg02012011588.jpg02012011581 (Medium).jpg


no ja dzisiaj poszalalm z mloda i oto wyniki wariacji gdzie moja corka wybuchala smiechem:))) no i w koncu zrobilam zdjecie stopki:pp
 
reklama
Do góry