reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
Dziulka- Leane jak zawsze cudna dziewczynka :D
moriam- No wreszcie pokazałaś nam swoją córeczkę. Śliczna!!:-)
Silve69- kolejny przystojniak wśród październikowych dzieciaczków:-)
Frogg- Filipek ma superowo długie, rzęsy!
 
Ida, Twoja Michalinka to prześliczna kruszynka! Nawet się rymuje ;-)
Frogg, czapeczkę Filipek dostał a kieliszek szampana też mu wlałaś do butelki? :-D Suuuuuuuuper fota!

no i nie pomyliłam się zaglądając tutaj z nadzieją na kolejne fotki od Dziulki - Dziulka, Twoje dziecko ZAWSZE mnie rozbawi i powróci uśmiech na moją twarz! Kocham Cię Maleńka Leane :-*

Dobranocka jak bedzie epoka szpilek to mloda pewnie sama bedzie o nie prosic:))))) puki co kurteczek, czapeczek, rajtuzkow, kiecusi NIE LUBI, ona jak mamusia- ma portek wiecej niz tatus:)

Czytałam z duszą na ramieniu, bo jak wymieniłaś prawie wszystkie części garderoby myślałam, że myśl zakończysz słowami: "póki co kurteczek, czapeczek, rajtuzkow, kiecusi NIE LUBI, ona jak mamusia... woli chodzić z gołą dupcią" hihi, i od razu nieskromna szokująca wizja mamusi i córeczki :-D (wyjdę na zboczeńca jak będę takie rzeczy pisać ;-P)
 
IDA druga fotka Michasi jest cudowna:))))))))))))))))))))))))) FROGG twojego FIFULKA to sama chyba poderwe:)) DOBRANOCKA- wyluzuj:))) juz cie troche poznalam wiec akie teksty nie sa mi obce a po drugie ja jestem SWIR :)))))))))))))))
 
reklama
Do góry