reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

Dziulka ,psiapsiółki na zdjęciu wyszły świetnie:)!A w drugiej serii przedostatnie zdjęcie u mnie rządzi...aż się człowiek rozpływa,jak takiego słodziaczka widzi:).Przecudna! Blondyneczka Ci rośnie?
Aniawa,misie mnie urzekły:).Inne zdjęcia tez fajne,ale to superowe:)
Joli ,no ależ słodziaczek z Twojej Gabi!Taka "papuśna",że tylko złapac i wycałowac!A jak zdrówko?Lepiej już?
 
reklama
Dziulka - małe przyjaciółeczki - słodkości do schrupania...patrz jakbys miała fajnie gdyby leane była podwójna tzn gdybyś powiła bliźniaki :-D
aniawa śliczne dzieciaczki, a zdjecia z chrupką fajowe :-)

JOLI piękna córcia Wam rośnie :laugh2:
 
ALICJA nie wyobrazam sobie zycia z blizniakami... kiedys ich pragnelam a teraz jak widze jak wyglada zycie z niemowlakiem to ja dziekuje.... wez tu wstawaj w nocy do dwojki dzieci ktore niekoniecznie wstaja o tych samych porach....zastrzelic sie to malo...Ale rodzenstwo dla lobuziarki naszej sprodukujemy za jakies 2 lata.
 
kruszynka masz cudna króliczkę :-)

Luty Małgoś Krzysio jak zwykle mega słodziak

efa Olo jest jeszcze przystojniejszy nawet z umorusaną buźką! :-)

dziulka no Leane ma juz psiólkę :-) i jak ładnie brzmi Leane i Amelie . Aha . Strasznie ładna ta mata okrągła. Ja dostalam teraz na chrzcinach , ale nie jestm zadowolona :-(

aniawa super ,ze Wojtus juz wcina chrupasie . Zdjecia fajowe , najlepsze z misiami :-)

joli no Gabi to niezły pączuś :-)

a ja mam pytanie: jak się wrzuca zdjęcia na zamkniętym? Bo ja nie potrafię :-/
 
DORIS ja ta mate kupilam na wyprzedazy - z 70 euro na 49 przecenili. wszystko pluszowe i milusie ze sama z Leane sie na niej klade tylko ja nie naparzam w miski:))to jest marka Natoo chyba czy cos takeigo.
 
super ta mata , ja dostalam taką jakąs tez nieznanej firmy (podróbka fishera) , ale jest tak mała ,ze jak kładę Doriana na brzuchu i on sie obraca na plecki to uderza głowką w plastik :-( . W dodatku dzis odpadła zabawka grająca (dobrze ,ze nie na jego główkę, bo bym chyba wybrala się do producenta - no chyba ,ze to jakis chinczyk ) i pierdzielłam tym do pudełka :-( . Twoja mata taka łaaaaadna , tez chce taką.
 
reklama
Do góry