reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
Dziekujemy za komplementy :)
Franka oczy faktycznie daja czadu a to już trzeci kolor jaki przerabiamy, były już zielone i takie szaro-stalowe. Ale super by było jakby takie zostały :)

franek5.JPGfranek6.JPGfranek4.JPG
 
Rysia miłoszek chyba kocha kamere,a ona jego:).Baaardzo fotogeniczny,a jaki usmiech radosny:).
Lolisza a tu Franek już tak "dorośle "wygląda:),jakby już z 5 mcy miał:).Świetny jest!
 
Sarisa -mała przeurocza i te usteczka:)
A to nasz mały pulpet:)Zobacz załącznik 320751Zobacz załącznik 320752

Joli,jaki słodki pucuś:),tylko całowa takie policzki:)
Sarisa juz pisałam o usteczkach twojej Zuzi,oczka tez ma cudne:).A jak się smieje!


I ja wrzucam kilka fotek naszej słodyczki:)Zobacz załącznik 320787stópki


Zobacz załącznik 320788wstydzę się:)Zobacz załącznik 320789a kuku,tu jestem:)

Zobacz załącznik 320790też w czapeczce:)


Oluś z 25 stycznia:

Wszystkie zabawki są moje ;-)
Zobacz załącznik 321147
Joł...
Zobacz załącznik 321146

Oluś jak ładnie trzyma zabawki. Ma rację, wszystkie są jego ;)

Mój jeszcze się nie zabiera za trzymanie czegoś w łapce. Obserwuje, podąża wzrokiem, czasem trzepnie rączką jak macham zabawką ale chwycić nie chce ;)
Zobacz załącznik 321164Zobacz załącznik 321165Zobacz załącznik 321167Zobacz załącznik 321168Zobacz załącznik 321169Zobacz załącznik 321170Zobacz załącznik 321172Zobacz załącznik 321173



Joli cudny „pulpecik”:-)
Happybeti Amelka jest naprawdę śliczna:-)
Ewelina piękne modeleczki te Twoje córeczki:-)
Efa Oluś to megaaa przystojniacha:-)
Sivle Adaś to sama słodycz i widać że dobrze czuje się przed obiektywem:-)
Natolin Piotruś to uroczy chłopczyk …pewnie w przyszłości skradnie nie jedno kobiece serce:-)
Lolisza Franuś śliczny i ma boskie oczy:-)

A to Miłoszek dzisiaj
Zobacz załącznik 321414Zobacz załącznik 321417Zobacz załącznik 321416Zobacz załącznik 321415
pencil.png

Dziekujemy za komplementy :)
Franka oczy faktycznie daja czadu a to już trzeci kolor jaki przerabiamy, były już zielone i takie szaro-stalowe. Ale super by było jakby takie zostały :)

Zobacz załącznik 321423Zobacz załącznik 321424Zobacz załącznik 321425


Dziewczyny, cudowne te Wasze dzieciaczki!!!
Loliszka - czy ja aby dobrze widziałam, że Franio sam siedzi???

A to Leni:

Zobacz załącznik 321432Zobacz załącznik 321431

Zobacz załącznik 321434Zobacz załącznik 321433Zobacz załącznik 321436
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny maluchy Przecudowne !!!! Zbyt długo mnie nie było, żegby wszystkie opisywac po kolei. A to Wikusia moja- po rehabilitacji zaczela w koncu glowke podnosic ;-))

img1312r.jpg

img1390p.jpg

obraz003lw.jpg

img1363r.jpg
 
Do góry