reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

no Natolin jaki dorodny ładny terrorysta
?? czemu??
a on już sam tak ładnie siedzi?!?!?!?!?! wow........
a maclaren to model techno z tego co widzę... i jak wrażenia???
Iduś kochana dziękuję za dobre słowo o synku :-)
co do siedzenia to widocznie zdjęcie nie oddaje rzeczywistości, bo on ten wózek ma rozłożony prawie na płasko, lekkie pochylenie, ale to już np w huśtawce z fisher price ma większe niż tu.
a wózek jak na razie jest bardzo OK! a jak jeszcze ktoś może sobie pozwolić na nowy...
aha, no ale na dworzu rzecz jasna nie byliśmy jeszcze nim, więc całkiem nie mogę ocenić
 
reklama
Natolinko,kierowca Maclarena super!Ja wiem,Ty go ukrywałaś przed zapędami naszych "forumowych swatek";-),żeby się o "zięcia " nie pokłóciły:).Naprawdę słodki chłopczyk.Też żądam więcej,bo po tym jednym zdjęciu to niedosyt taki...:)
 
Natus Piotrus sliczny :). A ta brodka :) słodziutka. I duzy z niego chlopczyk. Czy Ty aby go nie przenosiłas ze 2 miesiace heehe. Sliczny, a jak sie juz odwazylas :) to zamieszczaj wiecej wiecej :).
 
reklama
Do góry