reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
Sivle69 - Twój szkrabek wygląda na tym kocyku jak gwiazdeczka na niebie :-)

Natolin
- brawo za odwagę! :-)
Ja już wiem czemu tak długo zwlekałaś z tą fotką! chciałaś zrobić takie wielkie wejście, zeby nas tu wszystkie rozpalić do czerwoności ciekawoscią, a potem - powalić zdjeciem Piotrusia! I powiem szczerze - UDAŁO CI SIĘ! Kawał chłopa, a co do swatania - to Justynka pierwsza w kolejce :-)
 
dobranocka dzięki, rzeczywiście tak wyszło, ale wierz mi, że nie planowałam w ogóle wstawiać jakichkolwiek zdjęć
 
?? czemu??

Iduś kochana dziękuję za dobre słowo o synku :-)
co do siedzenia to widocznie zdjęcie nie oddaje rzeczywistości, bo on ten wózek ma rozłożony prawie na płasko, lekkie pochylenie, ale to już np w huśtawce z fisher price ma większe niż tu.
a wózek jak na razie jest bardzo OK! a jak jeszcze ktoś może sobie pozwolić na nowy...
aha, no ale na dworzu rzecz jasna nie byliśmy jeszcze nim, więc całkiem nie mogę ocenić

bo jeszcze troche przerosnie mame i bedzie na nia patrzył z góry hihihih
 
Maluchy prześliczne!

A to mój łobuz :)

franek1.JPGfranek3.JPGfranek2.JPG
 
reklama
Efa, Oluś jest śliczny, poprostu się rozpłynełam ;)))

sivle,
Adaś jest poprostu uroczy :)

Natolin,
no nareszcie ;) Piotrusiowi się chyba podoba nowy wózek :)

lolisza
, piękne oczka ma twój synuś :)

Franki to fajne chłopaki - a Justynka ma na drugie imię Franciszka :-)

Zgadzam się! Patryś ma na drugie imię Franciszek, po moim dziadku czyli swoim pradziadku :)))
 
Do góry